Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

بررسی موبایل

آنر مجیک وی فلیپ یا گلکسی زد فلیپ 5 سامسونگ؛ کدام گوشی تاشو بهتر است؟

مجیک وی فلیپ آنر یا گلکسی زد فلیپ 5 سامسونگ؛ کدام گوشی تاشو بهتر است؟

اولین تجربه تاشو صدفی آنر یعنی مجیک وی فلیپ در مقایسه با یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های تاشو در بازار، یعنی گلکسی زد فلیپ 5 (Galaxy Z Flip 5) سامسونگ چه عملکردی از خود به نمایش می‌گذارد؟ بیایید نگاهی کوتاه به نبرد این گوشی‌های تاشو بیاندازیم. با اِروتِک همراه باشید.

شیائومی 14 یا آیفون 15؛ دوئل پرچمداران کوچک!

شیائومی 14 یا آیفون 15؛ دوئل پرچمداران کوچک!

در این مطلب دو عضو کوچک این سری‌های پرچمدار یعنی شیائومی 14 و آیفون 15 را در مقابل یکدیگر قرار داده‌ایم تا مشخص شود کدام ‌یک از دو کوچک جذاب می‌تواند از رقیب خود پیشی بگیرد. با اِروتِک همراه باشید.

نبرد قدرتمندترین پرچم‌داران اندرویدی در جهان؛ شیائومی 14 اولترا یا گلکسی S24 اولترا؟

نبرد غول‌های اندرویدی؛ شیائومی 14 اولترا یا گلکسی S24 اولترا؟!

در دنیا پر هرج و مرج گوشی‌های هوشمند، سازندگان گوشی‌های اندرویدی برای باقی ماندن در دور رقابت، به ناچار به جنگ با یک‌دیگر می‌روند. در این مطلب به بررسی “طراحی ظاهری، مشخصات کلیدی و عملکرد” شیائومی 14 اولترا و گلکسی S24 اولترا خواهیم پرداخت. با اِروتِک همراه باشید.

نبرد غول ها؛ گلکسی S24 اولترا یا آیفون 15 پرو مکس؟!

نبرد غول ها؛ گلکسی S24 اولترا یا آیفون 15 پرو مکس؟!

نبرد پرچم‌داران اپل و سامسونگ همواره از جذابیت‌های خاص خود برخوردار است. در این مطلب به بررسی مشخصات و عملکرد جدیدترین گوشی‌های پرچم‌دار این دو کمپانی، یعنی گلکسی S24 اولترا و آیفون 15 پرو مکس، خواهیم پرداخت. با اِروتِک همراه باشید.

پوکو X6 یا ردمی نوت 13 پرو؛ کدام یک ارزش خرید بهتری دارد؟

پوکو X6 یا ردمی نوت 13 پرو؛ کدام یک خرید بهتری است؟

کمپانی شیائومی به‌تازگی عرضه بین‌المللی گوشی‌های پوکو X6 و ردمی نوت 13 پرو را آغاز کرده است. اما کدام یک از این دو دستگاه برای خرید بهتر است؟ در بررسی مشخصات، شباهت‌ها و تفاوت‌های این دو گوشی میان‌رده با اِروتِک همراه باشید.

نبرد جذاب دو گوشی ارزان قیمت؛ ریلمی C67 یا پوکو M6 شیائومی؟

نبرد جذاب دو گوشی ارزان قیمت؛ ریلمی C67 یا پوکو M6 شیائومی؟

گوشی‌های ریلمی C67 و پوکو M6 شیائومی به عنوان دو گوشی پایین‌رده موردتوجه در سال 2023 به حساب می‌آیند. اما در یک رویارویی برابر، کدام یک دیگری را شکست می‌دهد؟ در بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه آنر 90GT و شیائومی ردمی K70؛ دو شبه پرچم‌دار در مقابل یک‌دیگر!

مقایسه آنر 90GT و ردمی K70 شیائومی؛ نبرد دو شبه پرچمدار گیمینگ!

گوشی‌های آنر 90GT و شیائومی ردمی K70 در زمره محبوب‌ترین و قدرتمندترین گوشی‌های گیمینگ میان‌رده سال 2023 میلادی قرار می‌گیرند. اما در یک تقابل رو‌به‌رو، کدام یک دیگری را شکست می‌دهد؟ در بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه پیکسل 8 پرو و ویوو X100 پرو؛ نبرد بزرگان!

مقایسه پیکسل 8 پرو و ویوو X100 پرو؛ نبرد بزرگان!

در یک تقابل جذاب دو گوشی هوشمند پرچم‌دار سال 2023، یعنی پیکسل 8 پرو و ویوو X100 پرو، رو در رو یک دیگر قرار گرفته‌اند. در این مطلب به بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه خواهیم پرداخت. با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه گلکسی S23 FE و آنر 100 پرو

گلکسی S23 FE یا آنر 100 پرو؛ نبرد جذاب دو شبه پرچمدار!

گلکسی S23 FE و آنر 100 پرو هر دو در جمع گوشی‌های شبه پرچمدار قرار می‌گیرند. اما در میدان نبرد، کدام یک از این دو گوشی، دیگری را شکست می‌دهد؟ در بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه گوشی‌های شیائومی 14 پرو و iQOO 12 پرو

شیائومی 14 پرو یا iQOO 12 پرو؛ رقابت نزدیک دو پرچمدار چینی!

شیائومی 14 پرو و iQOO 12 پرو هر دو در جمع برترین گوشی‌های هوشمند سال 2023 قرار می‌گیرند. اما در یک تقابل رو در رو، کدام یک از این دو گوشی برنده می‌شوند؟ در بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه با اِروتِک همراه باشید.

جنگ ستارگان اندروید؛ پیکسل 8 پرو یا گلکسی S23 اولترا؟

گلکسی S23 اولترا یا پیکسل 8 پرو؛ جدال سامسونگ و گوگل!

در حال حاضر، گلکسی S23 اولترا به عنوان برترین گوشی سامسونگ شناخته می‌شود، اما آیا گوشی پرچم‌دار سامسونگ توانایی مقابله با گوشی پیکسل 8 پرو گوگل را دارد؟ در این مطلب به بررسی همه‌جانبه و مو‌شکافانه مزایا و معایب هر دو گوشی خواهیم پرداخت. با اِروتِک همراه باشید.

گلکسی S24 اولترا چگونه می‌تواند آیفون 15 پرو مکس را شکست دهد؟

گلکسی S24 اولترا چگونه می‌تواند آیفون 15 پرو مکس را شکست دهد؟

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از سری پرچمدار گلکسی S24 سامسونگ، این سوال مطرح می‌شود که سامسونگ با ارائه چه قابلیت‌هایی در گوشی گلکسی S24 اولترا خود قادر است آیفون 15 پرو مکس را شکست دهد؟ برای پاسخ به این سوال با اِروتِک همراه باشید.

گلکسی A54 سامسونگ و شیائومی پوکو F5: کدام یک برنده این جنگ است؟

گلکسی A54 سامسونگ یا شیائومی پوکو F5؛ کدام گوشی را بخریم؟

شیائومی پوکو F5 یا سامسونگ گلکسی A54؛ مسئله این نیست! حالا که هر دو گوشی، در سطح جهانی به بازار‌ها عرضه شده‌اند؛ وقت آن است تا با یک بررسی همه‌جانبه، به بررسی مو‌شکافانه مزایا و معایب هر گوشی بپردازیم. با اِروتِک همراه باشید.

ناتینگ فون 2 در مقابل ناتینگ فون 1؛ چه چیزی تغییر کرده است؟

ناتینگ فون 2 در مقابل ناتینگ فون 1؛ چه چیزی تغییر کرده است؟

با رونمایی از گوشی جدید ناتینگ، اکنون می‌توانیم دو گوشی ناتینگ فون 2 و ناتینگ فون 1 را با یکدیگر مقایسه کنیم و دریابیم که کمپانی ناتینگ چه تغییراتی را در نسل جدید خود اعمال کرده است. با اِروتِک همراه باشید.

کالبدشکافی گوشی شیائومی 12 پرو و بررسی قطعات داخلی آن + ویدیو

کالبدشکافی گوشی شیائومی 12 پرو و بررسی قطعات داخلی آن + ویدیو

در جدیدترین ویدیوی منتشرشده توسط WekiHome، شیائومی 12 پرو کالبدشکافی و قطعات داخلی آن بررسی شده است. در این ویدیو مشاهده می‌کنیم که این پرچمدار از نظر ساختاری بسیار شبیه به یک بسته شیشه‌ای است!

بررسی موبایل

پربازدید ترین‌های هفته

پربحث ترین‌های ماه