جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

درباره ما

چه سرنوشت عجیبی دارند بعضی از لحظه‌ها، دقیقه‌ها، ساعت‌ها و بعضی روزها. وقت‌هایی که قرار بوده بی هیچ تفاوتی مثل همیشه بگذرند و هیچ رد و نشانی از آنها در خاطره ما باقی نماند، یک ساعت معمولی، یک روز عادی! اما همان ساعت و همان روز ناگهان تغییر می‌کنند. پر رنگ می‌شوند، شکل می‌گیرند، مهم می‌شوند، خوب یا بد! گاهی همان یک ساعت معمولی به قدر یک روز، کش می‌آید و کلافه‌ات می‌کند. گاهی همان یک روز عادی به اندازه یک عمر، طولانی می‌شود، پیرت می‌کند و حتی تو را می‌کشد. گاهی هم ممکن است در یک لحظه همه چیز طوری تغییر کند که به تمام ساعت‌های تلخ زندگی بیارزد.


اِروتِک” از یک لحظه شروع شد! لحظه‌ای که قرار بود مثل بقیه بگذرد اما این بار زمان در این لحظه برای ما متوقف شد.

در اِروتِک تمام تلاش خود را می‌کنیم که در مرحله اول، جدیدترین و مهمترین اخبار روز دنیا را از معتبرترین سایت‌های بین‌المللی، ترجمه و خدمت عزیزان علاقه‌مند تقدیم کرده و همچنین محصولات عرضه‌شده در دنیای تکنولوژی را برای شما بررسی کنیم.

امیدواریم در مراحل بعد بتوانیم با تقویت تیم نویسندگان، بررسی‌های تخصصی خود را با بالاترین کیفیت برای دوستداران تکنولوژی ارائه دهیم.

اِروتِک” اکنون با دریافت مجوز رسمی انتشار، تحت پروانه‌ی فعالیت پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی به نام نوین قلم پارسیان و شماره ثبت 97978 در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت و فعالیت می‌کند.

با ما همراه باشید.

  • تاریخ تاسیس اِروتِک: اردیبهشت 1400
  • تاریخ درج اولین خبر در اِروتِک: 28 خرداد 1400
  • تاریخ دریافت پروانه انتشار اِروتِک: 1 اسفند 1402