پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

با آپدیت جدید اپلیکیشن پیام‌های گوگل، واکنش‌های آیفون‌ها به‌صورت ایموجی نشان داده می‌شوند

نمایش واکنش‌های آیفون‌ها به‌صورت ایموجی با آپدیت جدید اپلیکیشن پیام‌های گوگل

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اپلیکیشن پیام‌رسان اندرویدی گوگل، امروز یک به‌روزرسانی جالب جدید را دریافت می‌کند. گوگل می‌گوید پیام‌های گوگل (Messages by Google)، نامی که این روزها از آن استفاده می‌شود، اکنون می‌توانند واکنش‌های ارسال‌شده از سوی آیفون‌ها را به‌عنوان ایموجی نشان دهند، درست مانند زمانی که به شخصی که از یک دستگاه اندرویدی استفاده می‌کند پیام می‌دهید. این آپدیت در ابتدا برای دستگاه‌هایی که روی زبان انگلیسی تنظیم شده‌اند در دسترس خواهد بود.

با آپدیت جدید اپلیکیشن پیام‌های گوگل، واکنش‌های آیفون‌ها به‌صورت ایموجی نشان داده می‌شوند

در مرحله بعد، ویدیوهای به اشتراک گذاشته‌شده از طریق پیام‌های گوگل را می‌توان به عنوان پیوندهای Google Photos، در داخل مکالمه ارسال کرد. این بدان معناست که کاربران آیفون می‌توانند به‌جای نوشته‌های آشفته که معمولاً از طریق MMS برای آن‌ها ارسال می‌شود، از طریق Google Photos، یک نسخه با کیفیت بالا از ویدیو را تماشا کنند. در آینده نزدیک، شما همچنین می‌توانید عکس‌هایی را به روشی مشابه ارسال کنید.

گوگل وقت خود را برای محکوم کردن اپل به‌دلیل نادیده گرفتن RCS، استانداردی که امروزه «به افراد دارای دستگاه‌های اندرویدی اجازه می‌دهد عکس‌ها و ویدیوهای زیبا و باکیفیت را با یکدیگر به اشتراک بگذارند» تلف نکرده است. این شرکت صراحتاً می‌گوید که «اپل را تشویق می‌کند تا به دیگران در صنعت موبایل بپیوندد و RCS را بپذیرد» تا بتواند «بدون توجه به دستگاهی که انتخاب می‌کنید، پیام‌رسانی را بهتر و ایمن‌تر کند».

همچنین مطالعه کنید
شیائومی میکس فولد 3، پد 6 مکس و ردمی K60 اولترا به‌زودی رونمایی می‌شوند

با آپدیت جدید اپلیکیشن پیام‌های گوگل، واکنش‌های آیفون‌ها به‌صورت ایموجی نشان داده می‌شوند

پیام‌های گوگل (Messages by Google) ویژگی‌های جدید دیگری نیز دارد، مانند صندوق ورودی سازمان‌یافته که به‌طور خودکار پیام‌های شما را در برگه‌های شخصی و تجاری مرتب می‌کند. علاوه بر این اکنون می‌توان پیام‌های رمز عبور یکبار مصرف را تنظیم کرد که پس از 24 ساعت به‌طور خودکار حذف شده تا درهم ریختگی کاهش یابد.

قابلیت جدید اشاره‌های ملایم (Gentle nudges) نیز به شما یادآوری می‌کند که به پیام‌هایی که ممکن است از دست داده‌اید یا فراموش کرده‌اید را پاسخ دهید (جیمیل نیز این کار را انجام می‌دهد). این ویژگی، در ابتدا برای کاربران انگلیسی در سراسر جهان منتشر می‌شود.

در نهایت، اگر روز تولد شخصی را در برنامه مخاطبین دستگاه خود ذخیره کنید، زمانی که پیام‌ها را باز می‌کنید یا وارد مکالمه می‌شوید، در آن روز یادآوری ملایمی دریافت خواهید کرد.

همه این به‌روزرسانی‌ها «طی هفته‌های آینده» منتشر می‌شوند.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>