پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

تلوزیون ال‌جی شما می‌تواند بازی‌های رایانه‌ای را بدون رایانه اجرا کند!

تلوزیون‌های ال‌جی شما می‌توانند بازی‌های رایانه‌ای را بدون استفاده از رایانه اجرا کنند!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

تلوزیون‌های ال‌جی یک قابلیت جدید و هیجان‌انگیز را در قالب برنامه‌ی استریم بازی GeForce Now، بدون هیچ سخت‌افزار اضافی دریافت می‌کنند. این بدان معناست که می‌توانید بازی‌های مورد علاقه‌ی خود را بدون نیاز به اتصال رایانه شخصی به تلوزیون اجرا کنید!

برنامه GeForce Now اولین بار در سال 2021 در تلوزیون‌های ال‌جی به صورت بتا راه‌اندازی شد، اما اکنون همه‌ی افرادی که تلوزیون ال‌جی آن‌ها توانایی پشتیبانی از این قابلیت را دارد می‌توانند برنامه را دانلود کرده و بازی‌های رایانه شخصی با کیفیت بالا را از کتابخانه سرویس پخش، دریافت و اجرا کنند.

تلوزیون ال‌جی شما می‌تواند بازی‌های رایانه‌ای را بدون رایانه اجرا کند!

ال‌جی لیستی از تلوزیون‌هایی دارد که از GeForce Now پشتیبانی می‌کنند و البته تعداد آن‌ها بسیار کم است. همچنین به‌نظر می‌رسد که تنها مدل‌های 2021 تلویزیون ال‌جی با webOS 6.0 قادر به استفاده از این قابلیت جدید هستند. اگر تلوزیون قدیمی‌تری دارید، قابلیت بازی‌های ویدیویی را در تلوزیون خود از دست خواهید داد.

البته، اگر واقعاً علاقه‌مند هستید، می‌توانید به ارتقاء تلوزیون خود فکر کنید، زیرا مدل‌های بسیار خوبی وجود دارد. اگر تصمیم به انتخاب یک تلوزیون جدید دارید، NVIDIA شش ماه استفاده رایگان GeForce Now را با خرید مدل‌های منتخب ارائه می‌دهد.

NVIDIA به تازگی بازی‌های جدید زیادی را به سرویس خود اضافه کرده است، بنابراین اگر تلوزیون شما از این ویژگی پشتیبانی می‌کند، اکنون می‌توانید Mortal Online 2، Daemon X Machina، Metro Exodus Enhanced Edition،Tropico 6  و Assassin’s Creed III Deluxe Edition را بازی کنید.

همچنین مطالعه کنید
کمپانی TCL تایید کرد، تلویزیون‌های گوگل تولیدی این شرکت بسیار کند هستند!

منبع: Howtogeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>