پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

ویندوز 11 در فوریه 2022 به شما اجازه می‌دهد که برنامه‌های اندروید را امتحان کنید

ویندوز 11 در فوریه 2022 به شما اجازه می‌دهد که برنامه‌های اندروید را امتحان کنید

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

وقتی برای اولین بار در مورد ویندوز 11 اخباری منتشر شد، یکی از هیجان‌انگیزترین ویژگی‌های معرفی‌شده آن اجرای برنامه‌های اندروید بر روی آن بود. البته ارائه‌ی این ویژگی به تعویق افتاد، اما مایکروسافت بالاخره قرار است در فوریه 2022 آن را عرضه کند، اگرچه که به صورت یک پیش‌نمایش!

مایکروسافت یک پست وبلاگ طولانی در مورد آینده‌ی رایانه‌های شخصی نوشته و در آن اشاره کرده است که این کمپانی در ماه فوریه پیش‌نمایش عمومی برنامه‌های اندروید در ویندوز 11 را راه‌اندازی خواهد کرد.

مایکروسافت در این پست وبلاگی گفته است: “ماه آینده ما تجربیات جدیدی را در ویندوز ارائه خواهیم کرد که شامل پیش‌نمایش عمومی از نحوه‌ی استفاده از برنامه‌های اندروید در ویندوز 11 از طریق فروشگاه مایکروسافت و مشارکت ما با آمازون و اینتل است.”

ویندوز 11 در فوریه 2022 به شما اجازه می‌دهد که برنامه‌های اندروید را امتحان کنید

مایکروسافت در مورد این‌که چه چیزی در پیش‌نمایش گنجانده می‌شود یا چگونه برای آن ثبت‌نام کنیم توضیحی نداده است. مشخص نیست که آیا مجموعه‌ی کاملی از برنامه‌ها را ارائه می‌دهد یا این‌که نمونه‌ی کوچکی از برنامه‌ها را شامل خواهد شد. این شرکت همچنین نگفته است که آیا برای آزمایش آن باید یک Windows Insider باشید یا همه‌ی کاربران ویندوز 11 می‌توانند آن را امتحان کنند. اصطلاح «عمومی» باعث می‌شود فکر کنیم همه می‌توانند از آن استفاده کنند، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم.

همچنین مطالعه کنید
گوگل تایید کرد؛ عرضه تم‌های رنگی پویا (دینامیک) اندروید 12 برای گوشی‌های بیشتر

امیدواریم مایکروسافت به زودی اطلاعات بیشتری را فاش کند، زیرا استفاده از برنامه‌های اندروید در رایانه‌های شخصی ویندوز 11 یکی از اصلی‌ترین چیزهایی است که منتظرش هستیم. این پیش‌نمایش گام بعدی برای لذت بردن کامل از این ویژگی است.

منبع: Howtogeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>