شارژر آزمایشی بی‌سیم موتورولا؛ شارژ همزمان 4 دستگاه از فاصله 3 متری

شارژر آزمایشی بی‌سیم موتورولا؛ شارژ همزمان 4 دستگاه از فاصله 3 متری

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

در خلال نمایشگاه CES در ابتدای سال، موتورولا فناوری شارژر بی‌سیم جدیدی را معرفی کرد که برخلاف شارژرهای معمولی Qi، به تلفن‌ها اجازه می‌داد تا 2 دستگاه به صورت همزمان، در فاصله 1 متری (3.3 فوتی) از شارژر، شارژ شوند. این شرکت نسل دوم این فناوری را با قابلیت های بسیار پیشرفته توسعه داده است.

در نسل دوم این فناوری، اکنون تلفن‌ها می‌توانند از فاصله 3 متری (10 فوتی)، در صورت وجود هوای پاک شارژ شوند. این یک شارژر سنگین مجهز به تجهیزاتی با 1600 آنتن فوق‌العاده قدرتمند است. این دستگاه، زاویه‌ای حدود 100 درجه را پوشش می‌دهد، بنابراین می‌تواند تلفن‌ها را حتی در صورت خاموش بودن آنها، شارژ کند.

[aparat id=”e9LAv”]

از آنجا که این شارژر محدوده بیشتری را پوشش می‌دهد، دستگاه جدید می‌تواند تا چهار تلفن را به طور همزمان شارژ کند، دو برابر آنچه دستگاه قبلی می‌توانست مدیریت کند. این شارژر حتی می‌تواند از برخی موانع بین آن و تلفن عبور کند. این بدان معناست که تلفن را می‌توان در حالی که در دست یا جیب شما است شارژ کرد. این دستگاه می‌تواند بدن شما را تشخیص داده و پرتو را از آن دور کند تا فقط به تلفن برخورد کند.

سال گذشته برخی از فناوری‌های رقیب مانند Mi Air Charge شیائومی را مشاهده کردیم که از یک مجموعه آنتن 144تایی برای رساندن 5W به تلفن “در فاصله چند متری” استفاده می‌کند و قادر است دو گوشی را همزمان شارژ کند. همچنین فناوری شارژ هوایی Oppo وجود دارد که حداکثر 7.5 وات را ارائه می‌دهد، اگرچه فقط در فاصله 10 سانتی‌متری (4 اینچی) کار می‌کند و به نظر نمی‌رسد چندین دستگاه را اداره کند.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>