سامسونگ می‌تواند فناوری صفحه نمایش تاشوی خود را به لپ‌تاپ‌ها منتقل کند!

سامسونگ می‌تواند فناوری صفحه نمایش تاشوی خود را به لپ‌تاپ‌ها منتقل کند!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

چرا باید در تلفن‌های تاشو متوقف شویم؟! در حالیکه با اطمینان‌پذیری بیشتر به صفحه نمایش‌های تاشو سامسونگ، طبیعی است که این شرکت دستگاه‌های تاشو بیشتری ارائه دهد، از جمله لپ‌تاپ گلکسی بوک فولد که شایعه شده است.

اخبار مربوط به این لپ‌تاپ با صفحه نمایش تاشو از صفحه توییتر Ice Universe که یک افشاگر معروف در زمینه تکنولوژی است و تصویری از لوگوی “Galaxy Book Fold 17” را در توییتر به اشتراک گذاشته است، نشأت می‌گیرد. به نظر می‌رسد این لوگو از وب‌سایت سامسونگ برداشته شده، اگرچه Ice Universe منبع دقیق آن را معرفی نکرده است.

به طور معمول، یک تصویر لو رفته از لوگوی یک محصول به معنی تولید قطعی آن نیست، حتی اگر از طریق یک افشاگر با تجربه منتشر شده باشد. اما سامسونگ در تبلیغات می 2021 چند مدل تاشو مفهومی را نشان داد که یکی از محصولات این ویترین، یک لپ‌تاپ 17 اینچی با صفحه نمایش بزرگ تاشو به جای صفحه نمایش معمول به همراه پیکربندی صفحه کلید بود.

احتمال کمی وجود دارد که لپ‌تاپ مفهومی این ویترین، که از یک تبلت شروع می‌شود و به شکل لپ‌تاپ جمع می‌‌شود، یک محصول واقعی باشد. اما لپ‌تاپ‌های فانتزی جدید به ویژه هنگامی که صفحه کلید داخلی ندارند، بسیار ضعیف ظاهر می‌شوند. شاید Galaxy Book Fold 17 یک تبلت اندرویدی باشد و نه یک لپ‌تاپ! یا شاید اصلا وجود نداشته باشد!

فقط باید منتظر ماند و دید! زیرا در دنیای تکنولوژی هیچ چیز غیر ممکن وجود ندارد.

منبع:‌ Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>