پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

سفر مجازی به طبیعت زیبای اندونزی

سفر مجازی به طبیعت زیبای اندونزی

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اندونزی با در اختیار داشتن بیش از 13 هزار جزیره، برای هر سلیقه‌ای جاذبه‌ای برای ارائه کردن دارد. در هر گوشه‌ از این سرزمین شگفت‌آور می‌توانید تجربه‌ جدیدی کسب کنید از سواحل شنی سفید و آتش‌فشان‌های بالی گرفته تا جاکارتا پایتخت پر‌جنب‌و‌‌جوش و سرزمین‌های بکر سوماترا.

این کشور میزبان گونه‌های متنوع و گسترده‌ای از حیوانات بومی است و یکی از شگفت‌انگیزترین‌ گونه‌‌های آن، اژدهای کومودو است.

اَندونِزی یا به طور رسمی جمهوری اندونزی کشوری است که در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه قرار دارد. این کشور یک مجمع‌الجزایر متشکل از ۱۷۵۰۸ جزیره و 33 استان است. اندونزی با جمعیت بیش از 260 میلیون نفر، چهارمین کشور پرجمعیت دنیا است.

نظام سیاسی این کشور، جمهوری با انتخابات مجلس و ریاست‌جمهوری می‌‌باشد. پایتخت اندونزی جاکارتا است. با وجود جمعیت زیاد و مناطق پرتراکم، اندونزی جنگل‌های بسیار گسترده‌ای نیز دارد که دومین سطح از تنوع زیستی را در جهان در خود جای داده‌‌اند. این کشور از نظر منابع طبیعی غنی است اما با این وجود بخش بزرگی از مردم هنوز در فقر به‌سر می‌برند.

اندونزی کشوری است که به شکل یک قوس در طول خط استوا کشیده شده‌ است. مجمع‌ الجزایر اندونزی دیر زمانی از مناطق مهم بازرگانی دریایی جهان به‌ شمار می‌آمد. نام اندونزی از واژه لاتین ایندوس و یونانی نسوس به معنی جزیره آمده ‌است نام امروزی آن به قرن ۱۸ میلادی، زمانی که اندونزی در حال تشکیل یک کشور مستقل بود باز می‌‌گردد.

همچنین مطالعه کنید
20 مقصد فوق‌العاده زیبا و مخصوص عکاسی در هندوستان

در ادامه تصاویری زیبا از این کشور را که توسط دنیل کوردان در سال 2019 عکاسی شده‌اند را خواهیم دید.

منبع: Danielkordan

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>