جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
برخی از جزئیات احتمالی گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 سامسونگ افشا شد

برخی از جزئیات احتمالی گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 سامسونگ افشا شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

بر اساس شایعاتی که برای اولین بار از کره‌جنوبی درز کرده، کمپانی سامسونگ، مشغول ساخت نمونه‌های اولیه نسل بعدی گوشی‌های هوشمند تاشوی خود، یعنی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 است.

بر اساس این گزارش تاییدنشده، گلکسی زد فولد 4 از یک فناوری دوربین زیر نمایشگر بهبودیافته برخوردار خواهد بود. هر دو دوربین سلفی، با تکنولوژی یکسان در زیر نمایشگر داخلی اصلی و نمایشگر بیرونی قرار خواهند گرفت.

در رابطه با دوربین‌های عقب نیز، شواهد و اطلاعات درزشده بیانگر این است که احتمالاً دوربین پشتی گلکسی زد فولد 4 به نسبت نسل قبلی خود، پیشرفته‌تر باشد. به نظر می‌رسد زد فولد 4 از ساختار لولایی‌شکل جدیدی استفاده می‌کند که ممکن است وزن آن را به نسبت نسخه‌های پیشین کاهش دهد. لولای جدید، همچنین مقاومت بهتری در برابر آب و گواهینامه و امتیاز بالاتری در زمینه نفوذ گردوغبار را به همراه خواهد داشت.

برخی از جزئیات احتمالی گلکسی زدد فولد 4 زد فلیپ 4 سامسونگ افشا شد

ظرفیت باتری این مدل نیز در مقایسه با فولد 3 تغییر خاصی نداشته و احتمالاً تا زمان عرضه محصول نیز تفاوت چندانی نخواهد کرد.

البته برخی دیگر از شایعات، مدعی‌اند که حفره دوربین سلفی همچنان در گلکسی زد فلیپ 4 وجود خواهد داشت. به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز تصمیم قطعی خود را برای انتخاب یکی از این دو فناوری، نگرفته است. این کمپانی همچنین تصمیم دارد مانند زد فولد 4، لولای زد فلیپ 4 را بهبود ببخشد تا بتواند مقاومت بهتری در مقابل آب و گردوغبار از خود نشان دهد. به‌نظر می‌رسد باتری زد فلیپ 4 نیز تغییر زبادی نسبت به نسل قبلی خود نداشته باشد. به احتمال زیاد، زمان عرضه نسل بعدی گوشی‌های هوشمند تاشوی سامسونگ در نیمه دوم سال 2022 خواهد بود.

البته باید توجه داشت از آنجاییکه که این جز‌ئیات، اولین اطلاعات منتشرشده از نسل بعدی گوشی‌های تاشوی سامسونگ هستند و این کمپانی نیز هنوز هیچکدام را تائید نکرده است، بنابراین در صورت صحیح بودن جزئیات، تا زمان عرضه، باز هم امکان تغییر هر کدام وجود خواهد داشت.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *