پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

بر اساس برخی از شایعات منتشرشده کمپانی EA از ساخت بازی Battlefront 3 منصرف شده است

بر اساس برخی از شایعات منتشرشده کمپانی EA از ساخت بازی Battlefront 3 منصرف شده است

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

به‌نظر می‌رسد ساخت سری سوم بازی Battlefront از استودیو DICE، توسط کمپانی EA لغو شده و این استودیو در حال توسعه یک نسخه جدید از بازی Battlefield است.

دو سری بازی Star Wars Battlefront که توسط DICE ساخته شده بود، برای کمپانی EA بسیار پولساز ظاهر شدند. حتی با این‌وجود که Battlefront 2 شروع وحشتاکی را تجربه کرد، سازنده این بازی در نهایت توانست بسیاری از موارد بازی را اصلاح کرده و آن‌ را به یک تجربه عالی تبدیل کند. با این‌حال به‌نظر می‌رسد، EA مایل به ادامه مسیر و ساخت نسخه سوم این بازی محبوب نیست.

طبق گزارش یک روزنامه‌نگار به‌ نام تام هندرسون، ایده ساخت سومین سری عنوان a Star Wars Battlefront 3 به‌وسیله DICE ارائه شده، اما EA به‌دلیل هزینه‌های صدور مجوز، از ساخت این بازی صرف‌نظر کرد. یکی از توسعه‌دهندگان سابق DICE اظهار داشته که این بازی در صورت انتشار، باید 20 درصد بیش از دیگر عناوین فروش داشته باشد تا بتواند به‌همان میزان، درآمدساز باشد.

براساس شایعات کمپانی EA از ساخت بازی Battlefront 3 منصرف شده است

هندرسون در ادامه می‌گوید باتوجه به‌ اینکه تعدادی از توسعه‌دهندگان کلیدی تیم DICE سال گذشته از این مجموعه جدا شده‌اند، تقریبا بعید به‌نظر می‌رسد که این استودیو روی نسخه دیگری از این سری کار کند. وی مدعی شده که علاوه‌ بر بازی اخیراً عرضه‌شده Battlefield 2042، در حال حاضر DICE در حال کار بر روی یک بازی جدید دیگر از سری Battlefield است که به‌تازگی با پشت سر گذاشتن مرحله مفهومی، در ابتدای مسیر ساخت قرار دارد.

همچنین مطالعه کنید
انتشار بازی Final Fantasy 7: Ever Crisis برای رایانه‌های شخصی تایید شد

طبق گفته هندرسون، در حال حاضر دو بازی از مجموعه Star Wars توسط استودیوهای وابسته به EA در حال ساخت هستند که البته هر دوی این عناوین، بازی‌های انفرادی و روایت‌محور محسوب می‌شوند. احتمالاً یکی از این بازی‌ها، نسخه بعدی سری Wars Jedi: Fallen Order از استودیو Respawn Entertainment است. سازنده و منتشرکننده این بازی نیز به صراحت و البته به‌طور غیررسمی اعلام کرده‌اند که این بازی‌ها در دست ساخت قرار دارند.

سال گذشته مشخص شد که یک اسپین‌آف از عنوان Star Wars Battlefront توسط EA Vancouver و Criterion Games در دست ساخت است، اگرچه این پروژه نیز مانند دیگر بازی‌های سری Star Wars کمپانی EA متوقف شد. پیش‌تر نیز در سال 2019، DICE اعلام کرده بود که با وجود افزایش محبوبیت بازی Battlefront 2، سازنده بازی قصدی برای ساخت دنباله آن ندارد.

با درنظر گرفتن سابقه پرتلاطم EA در گرفتن مجوز Star Wars و سابقه اثبات‌شده هندرسون در افشای اطلاعات، باور این گزارش چندان کار سختی نیست. اگرچه همان‌طور که همیشه ممکن است گزارش‌های تاییدنشده ضد و نقیض باشند، بنابراین هنوز می‌توان برای ساخت دنباله Battlefront امیدوار بود.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>