جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
در دنیای بازی Spider-Man 2 آزادانه می‌توانید بین پیتر و مایلز جابجا شوید

در دنیای بازی Spider-Man 2 آزادانه می‌توانید بین پیتر و مایلز جابجا شوید

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

استودیو اینسومنیاک (Insomniac) تایید کرد که در هنگام کاوش بازی مرد عنکبوتی 2 (Spider Man 2) می‌توانید بین دو شخصیت مایلز و پیتر جابجا شوید و البته برای هر دو کاراکتر، محتواهایی جداگانه در دنیای بازی وجود دارد.

رونمایی از گیم پلی مرد عنکبوتی 2 به دلایل زیادی برای کاربران سرگرم‌کننده بوده است. یکی از جالبترین نکات بازی مکانیک جابجایی بین کارکترهای بازی است. در بخش‌های مختلف دمو، دیدیم که بازیکنان می‌توانستند در بخش‌های مختلف از جمله هنگام تعقیب و گریزها، بین شخصیت مایلز مورالس و پیتر پارکر جابجا شوند. البته مکانیزیم تغییر کارکتر در حین داستان بازی را ابتدا پلی استیشن در بازی گاد اف وار رگناروک (God of War: Ragnarok) اجرا کرده بود که مورد استقبال کابران قرار گرفته و همچنین جذابیت و کیفیت بازی را بالا برده بود.

Spider-Man 2

برایان اینتیهار کارگردان حرفه‌‌ای و خوش ذوق Spider Man 2 در گفتگو با Eurogamer توضیح میدهد که مکانیسم تغییر کاراکتر چگونه عمل می‌کند:

هنگامی که شما در حال بازی داستان اصلی هستید، ما کنترل می‌کنیم که بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید تا مطمئن شویم زمان این جابجایی‌ها در خدمت داستان باشد، بنابراین، همانطور که در نمایش گیم‌پلی که بخشی از داستان اصلی است، دیدید، ما بر اساس آنچه که برای روایت داستان می‌خواهیم، از قبل نحوه جابجایی آن‌ها را تعیین می‌کنیم.

به هر حال ، بازیکن هنگام کاوش در جهان بازی می‌تواند بین دو کارکتر جابجا شود و برای هر کارکتر نیز یک محتوای مجزا و ماموریت هایی وجود دارد. علاوه بر این، اینتیهار گفت:

در جهان باز مرد عنکبوتی 2 می‌توانید آزادانه با یک دکمه ساده بین آنها جابه‌جا شوید.

استودیو اینسومنیاک نیز می‌گوید که این تغییر کارکتر به خوبی در خدمت درخت مهارت‌ کاراکترهاست. پیتر و مایلز هر دو درخت‌های مهارت متفاوتی دارند با این حال یک درخت مهارت مشترک نیز بین آن‌ها وجود دارد.

Spider-Man 2

برایان اینتیهار همچنین ادامه داد”

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که وقتی بین کارکتر ها جابجا می‌شویم یک حس آشنا وجود داشته باشد. آنها هر دو مرد عنکبوتی هستند، شما می‌دانید که چطور بازی را انجام دهید اما با ارتقای دلخواه درخت‌های مهارت و تجربه بازی می‌توانید هر مرد عنکبوتی را با انعطاف زیادی سفارشی‌‌سازی کنید.

همچنین در گیم پلی بازی دیدیم که مایلز دارای قدرت‌های تکامل‌یافته ونوم است، در حالی که پیتر توانایی‌های سیمبیوت را دارد. بنابراین، آن‌ها کمی نحوه بازی شما را تغییر می‌دهند و می‌توانید آن‌ها را در درخت‌های مربوطه خود نیز ارتقا دهید. در مورد اینکه آیا می‌توانید به شخصیت‌های دیگری مانند مری جین واتسون همانند سری اول بازی تغییر دهید؟ این سوال بدون پاسخ ماند.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در پاییز 2023 برای PS5 منتشر خواهد شد. تاریخ دقیق انتشار، علاوه بر اطلاعات پیش‌سفارش و سایر جزئیات، “به زودی” اعلام می‌شود.

منبع :Gamingbolt.com

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *