Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

کماپانی TCL تایید کرد، تلویزیون‌های گوگل تولیدی این شرکت بسیار کند هستند!

کمپانی TCL تایید کرد، تلویزیون‌های گوگل تولیدی این شرکت بسیار کند هستند!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

شاید برای عموم افراد قابل قبول نباشد، اما تولید تلویزیون‌های هوشمند را می‌توان یکی از فاجعه‌های موجود در دنیای فناوری توصیف کرد. حتی اگر این تلویزیون‌ها در ابتدا به خوبی کار کند، ویژگی‌های هوشمند آن، به‌ سرعت پس گذشت یک‌ سال غیرقابل استفاده می‌شوند. و بالاخره به‌تازگی یک تولیدکننده تلویزیون‌های هوشمند اعتراف کرده است که این مشکل حداقل برای برخی از این محصولات وجود دارد.

TCL اعتراف کرد، تلویزیون‌های گوگل تولید آن بسیار کند هستند

شرکت TCL به طور مرموزی تمام تلویزیون‌های Google خود را در تاریخ 9 دسامبر (18 آذر) از فروشگاه‌های Best Buy خارج کرد. البته این شرکت همچنان این تلویزیون‌ها را در وب‌سایت خود برای فروش عرضه می‌کند، اما اگر این تلویزیون‌ها را در فروشگاه‌های متفرقه پیدا نکنید، فعلاً نمی‌توانید تلویزیون گوگل تولیدی این شرکت را خریداری کنید.

9to5Google، در بیانیه‌ای به TCL اعلام کرد که «برخی از کاربران با چالش‌هایی در رابطه با پایداری رابط کاربری در مجموعه‌ تلویزیون‌های TCL که با نام Google TV ارائه می‌شوند، مواجه شده‌اند». در بررسی صورت‌گرفته میان نظرات مشتریان فروشگاه Best Buy برای تلویزیون‌ گوگل TCL، عنوان می‌شود که امکانات نرم‌افزاری آن کند است و پاسخگوی کاربران نیست. بسیاری نیز اشاره کردند که برای حل این مشکلات مجبور به خرید Streaming Stick شده‌اند.

همچنین مطالعه کنید
سامسونگ تلویزیون های QLED 4K 2024 خود را راهی بازار کرد

TCL اعتراف کرد، تلویزیون‌های گوگل تولید آن بسیار کند هستند

به‌همین دلیل، TCL فروش تلویزیون‌های گوگل خود را تا زمان حل شدن مشکلات، متوقف کرده است. این شرکت طی هفته‌های آینده مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌ها را منتشر می‌کند که شاید باعث تجربه بهتر کاربران با این تلویزیون‌های هوشمند شود. به احتمال زیاد پس از برطرف شدن مشکلات پیشین، مجدداً این تلویزیون‌ها در فروشگاه Best Buy عرضه شوند. اگر شما نیز یکی از صاحبان تلویزیون‌های گوگل TCL هستید، هم‌ اکنون نرم‌افزار آن را به پیشنهاد این شرکت به‌روزرسانی کنید.

TCL اعتراف کرد، تلویزیون‌های گوگل تولید آن بسیار کند هستند

باید توجه داشت که اکثر تلویزیون‌های هوشمند TCL، به‌ویژه مدل‌های Roku، به خوبی مورد بررسی قرار گرفته و به‌فروش می‌رسند. علاوه بر این کارآیی و طول عمر بالاتری نسبت به شرکت‌های رقیب خود دارند. البته اگر قصد خرید تلویزیون دارید، پیشنهاد می‌شود امکانات نرم‌افزاری را نادیده گرفته و به جای آن روی کیفیت صفحه‌نمایش تمرکز کنید. برای داشتن این امکانات نرم‌افزاری، خیلی راحت می‌توانید از استریم‌هایی مانند Roku Express نیز با قیمت 20 یا 30 دلار استفاده کنید.

منبع: ReviewGeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>