جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
با اپلیکیشن µBrowser روی اپل‌واچ خود وبگردی کنید

با اپلیکیشن µBrowser روی اپل‌واچ خود وبگردی کنید

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

طبق گمانه‌زنی‌ها، شرکت اپل در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی نسخه قدرتمند و مقاوم اپل‌واچ خود در سال 2022 است. اگرچه این ساعت برای علاقه‌مندان به ورزش گزینه‌ای عالی خواهد بود، اما برای کاربران معمولی چندان مناسب نبوده و همچنان خواهان عملکردهای پیشرفته‌تر برای اپل‌واچ هستند. درصورتیکه ساعت هوشمند اپل را خریداری کرده باشید،  مطمئناً از آن برای برقراری ارتباط و نظارت بر سلامت و تناسب اندام خود استفاده کرده‌اید، البته احتمالاً تجربه وب‌گردی با آن را نداشته‌اید و این قابلیت همیشه محدود به استفاده از آیفون بوده است. اما خبر خوش این‌ است که اپلیکیشن µBrowser این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا تجربه وب‌گردی را بر روی مچ دست خود نیز داشته باشند.

 با اپلیکیشن µBrowser روی اپل واچ وبگردی کنید

 µBrowser اپلیکیشنی است که برای اپل‌واچ طراحی شده است. این اپ به کاربران امکان می‌دهد آدرس وب را وارد کنند یا از طریق DuckDuckGo جستجو کنند. کاربرد استفاده از این اپلیکیشن این است که می‌توانید وب‌سایت‌ها را مستقیماً بر روی اپل‌واچ خود مشاهده کنید. زمانی که در حال حرکت هستید و قصد جست‌وجوی سریع دارید می‌توانید از µBrowser استفاده کنید. از امکانات این اپ می‌توان به مشاهده آخرین صفحات بازدید‌شده و ذخیره صفحات دلخواه اشاره کرد. علاوه بر این، می‌توانید با نصب اپ همراه آن در آیفون خود، بوک‌مارک‌ها را نیز مدیریت کنید.

 با اپلیکیشن µBrowser روی اپل واچ وبگردی کنید

البته در نظر داشته باشید که اپلیکیشن µBrowser تجربه محدودی را در وب‌گردی با اپل‌واچ برای شما ارائه می‌کند. همچنین محدودیت‌های خاصی برای اجرای جاوا اسکریپت و مشاهده صفحات بزرگ وب وجود دارد. علاوه بر این، استفاده از دکمه بازگشت در هنگام ضربه‌های تصادفی روی صفحه‌نمایش کوچک اپل‌واچ بسیار سخت باشد. در حالیکه این اپلیکیشن، وبگردی بر روی اپل‌واچ را فراهم کرده‌ است، اما زمانی که شخصی لینکی را برای شما ارسال می‌کند، نمی‌توان آن را باز کرد و لینک ارسالی فقط به همان اپ پیام‌ها محدود می‌شود. در عین حال، گزینه‌ای نیز برای باز کردن صفحات وب ارسالی، در این اپ وجود ندارد.

 با اپلیکیشن µBrowser روی اپل واچ وبگردی کنید

این اپلیکشین رایگان نبوده و با قیمت 99 سنت در اپ‌استور موجود است. البته نکته جالب این است که چگونه چنین دستگاه کوچکی می‌تواند صفحات وب را مدیریت کند.

منبع: Wccftech

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *