پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

گوگل در حال آزمایش یک افزونه‌ی عجیب مرورگر کروم برای گوشی‌هاست

گوگل در حال آزمایش یک افزونه‌ی عجیب مرورگر کروم برای گوشی‌هاست

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

گوگل در حال آزمایش قابلیت جدید فروشگاه وب کروم است که به شما امکان می‌دهد افزونه‌های مرورگر دسکتاپ را از راه دور، از طریق گوشی خود نصب کنید. این قابلیت در رایانه‌های ویندوزی کاربردی است، اگرچه گوگل نسخه‌ی موبایل فروشگاه وب کروم خود را به‌طور کامل پیاده‌سازی نکرده است.

در حالیکه اکثر مردم از این قابلیت بهره نخواهند برد، اما مطمئناً قابلیت شسته و رفته‌ای است و می‌تواند به شما کمک کند بدون خروج از گوشی، ابزارهایی مانند 1Password یا Evernote را در همه‌ی دستگاه‌های خود به سرعت راه‌اندازی کنید و اگر کروم‌بوک دارید، می‌توانید از این ویژگی برای اضافه کردن برنامه‌های وب اختصاصی از راه دور به دسکتاپ خود استفاده کنید.

گوگل درحال آزمایش یک افزونه‌ی عجیب کروم برای گوشی‌ها

برای آزمایش این ویژگی، کافی است برنامه موبایل کروم خود را در اندروید باز کرده و نمای دسکتاپ را از منو (سه نقطه بالا) فعال کنید. سپس، به فروشگاه وب کروم رفته و یک افزونه را انتخاب کنید و نمای دسکتاپ را خاموش کنید. سپس می‌توانید بر روی دکمه‌ی «افزودن به دسکتاپ» ضربه زده تا یک افزونه به مرورگر کروم رایانه‌ی شخصی خود ارسال کنید.

بدون فعال کردن نمای «دسکتاپ»، ​​فروشگاه وب کروم از کار بر روی تلفن شما خودداری می‌کند. با این حال، برخی از کاربران Reddit گزارش داده‌اند که نسخه تلفن همراه صفحه اصلی فروشگاه وب کروم را مشاهده کرده‌اند.

همچنین مطالعه کنید
سیستم‌عامل iOS 16 قابلیت Face ID افقی را به "آیفون‌های پشتیبانی‌شده" اضافه می‌کند

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>