تسلا از موتور چهار چرخ برقی مخصوص کودکان به‌ نام Cyberquad ATV رونمایی کرد

تسلا از موتور چهار چرخ برقی مخصوص کودکان به‌ نام Cyberquad ATV رونمایی کرد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

کمپانی تسلا، بی‌ سر و صدا، از یک ATV (چهار چرخ برقی) تمام الکتریکی به‌ نام Cyberquad برای استفاده کودکان رونمایی کرد. البته این محصول را نباید با نمونه‌ای که در سال 2019 توسط همین کمپانی معرفی شد، اشتباه گرفت. این معرفی احتمالاً بدان معنی است که والدینِ منتظر برای عرضه CyberTruck (خودروی برقی الکتریکی تسلا)، فعلاً شانس خرید آن‌ را ندارند و شاید فرزندان آنها زودتر بتوانند صاحب یک وسیله از کمپانی تسلا شوند!

تسلا از موتور چهار چرخ برقی مخصوص کودکان به‌نام Cyberquad ATV رونمایی کرد

چهار چرخ برقی Cyberquad جدید مخصوص کودکان، در عرض 2 تا 4 هفته ارسال می‌شود. بنابراین برخی از خریداران می‌توانند آن‌ را قبل از فصل تعطیلات سال نو میلادی دریافت کنند. برچسب قیمتی این محصول نیز، 1900 دلار تعیین شده است. با پیش‌زمینه‌ای که از تسلا داریم، شاید به ‌ذهن خطور کند که این وسیله ممکن است برای کودکان قدری خطرناک باشد! اما به‌نظر می‌رسد حداکثر سرعت این دستگاه به 10 مایل (16 کیلومتر بر ساعت) محدود شده باشد که برای استفاده کودکان بالاتر از 8 سال مناسب ارزیابی می‌شود.

همانطور که از تصاویر و ویدئوی تبلیغاتی پیدا است، Cyberquad ATV ابعادی کوچک دارد، اگرچه به مدل قبلی که چند سال پیش معرفی شد نیز شبیه است.

طبق مشخصات درج شده در صفحه رسمی Cyberquad، این محصول الکتریکی قادر است در سه نوع سرعت مختلف پیمایش کند که شامل 8 کیلومتر بر ساعت، 16 کیلومتر بر ساعت و 8 کیلومتر بر ساعت به‌صورت معکوس (دنده عقب) است. گفتنی است که یک چراغ ترمز قرمز و LED به سبک‌وسیاق Cybertruck نیز در این محصول تعبیه شده است. به‌علاوه، این ATV به یک قاب فولادی بادوام، سیستم تعلیق قابل تنظیم با ترمزهای باکیفیت دیسکی و یک صندلی با بالشتک نرم نیز مجهز می‌باشد.

تسلا از موتور چهار چرخ برقی مخصوص کودکان به‌نام Cyberquad ATV رونمایی کرد

این محصول می‌تواند با هر بار شارژ کامل که تقریبا 5 ساعت به‌ طول می‌انجامد، مسافتی در حدود 24 کیلومتر را طی کند. طبق اعلام تسلا، سقف تحمل وزن این ATV تا 68 کیلوگرم برآورد شده است.

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>