جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

سری گلکسی S22 سامسونگ از دوربین‌های زیر صفحه نمایش استفاده نمی‌کند

سری گلکسی S22 سامسونگ از دوربین‌های زیر صفحه نمایش استفاده نمی‌کند

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

سری گلکسی S22 دارای دوربین زیر صفحه نمایش نخواهد بود. سامسونگ اولین گوشی خود را با دوربین زیر صفحه نمایش (UDC) در حال حاضر عرضه کرده است، اما این دوربین تنها با وضوح 4 مگاپیکسلی فیلم می‌گیرد و بیشتر برای تماس‌های ویدیویی مناسب است. اگر واقعاً می‌خواهید با Z Fold3 عکس سلفی بگیرید، می‌توانید از دوربین 10 مگاپیکسلی روی جلد استفاده کنید (یا تلفن را باز کرده و از دوربین‌های اصلی استفاده کنید).

با توجه به اخبار منتشر شده، گلکسی S22 و +S22 ارتقاء چشمگیری در دوربین‌های عقب خود خواهند داشت، از جمله سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی، دوربین تله‌فوتو 12 مگاپیکسلی با بزرگنمایی اپتیکال 3x واقعی (احتمالاً با فاصله کانونی متغیر) و 12 مگاپیکسلی اولترا واید. البته با توجه به ضعف دوربین‌های زیر صفحه نمایش و ارتقاء چشمگیر دوربین‌های اصلی در این سری، اگر دوربین سلفی، همان سنسور حفره‌ای 10 مگاپیکسلی باشد، احتمالاً کاربران رضایت بیشتری خواهند داشت.

سری گلکسی S22 سامسونگ از دوربین‌های زیر صفحه نمایش استفاده نمی‌کند

پیکربندی دوربین‌های گلکسی S22 اولترا نیز مشابه با نسخه قبلی خود است، البته با دوربین‌های تله‌فوتو پیشرفته‌تر. هر دو به همراه سنسورهای 12 مگاپیکسلی دارای قابلیت زوم پیوسته هستند، که از 3x برای یکی و 10x برای دیگری شروع می‌شود. البته ممکن است در دوربین‌های اصلی و اولترا واید چند تغییر کوچک ایجاد شود. همین امر در مورد دوربین 40 مگاپیکسلی در جلو نیز صدق می‌کند.

همچنین مطالعه کنید
ویوو Y56 5G با تراشه دایمنسیتی 700 معرفی شد

اگر تصاویر گرفته شده با دوربین سلفی Z Fold 3 را دیده باشید، خواهید دید که دوربین 4 مگاپیکسلی زیر نمایشگر عکس‌های چندان با ارزشی را تولید نمی‌کند (اما Fold روش‌های بهتری برای گرفتن عکس سلفی دارد). بنابراین، احتمالاً سری گلکسی S در سال 2022، به طور قابل ملاحظه‌ای به دوربین‌های حفره‌ای صفحه نمایش پایبند خواهد بود.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>