جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
اسکرین‌شات‌های لورفته، بازطراحی سیستم‌عامل Wear OS 3 گوگل را نشان می‌دهند

اسکرین‌شات‌های لورفته جدید، بازطراحی سیستم‌عامل Wear OS 3 گوگل را نشان می‌دهند

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

سامسونگ سیستم‌عامل تایزن خود را به نفع Wear OS 3 گوگل برای نسل گلکسی واچ 4 کنار گذاشت. با این حال، این سیستم‌عامل در موقعیت عجیبی قرار دارد چراکه به ندرت می‌توان آن را به شکل طبیعی‌اش مشاهده کرد و بیشتر به صورت تصاویر افشاشده در سطح اینترنت وجود دارد. ساعت‌های گلکسی سامسونگ، نسخه‌ای از این سیستم‌عامل را با رابط کاربری One UI اجرا می‌کنند. اکنون نیز تعدادی اسکرین‌شات از Wear OS 3 منتشر شده که برخی از ویژگی‌های آن را افشا کرده‌اند.

این اسکرین‌شات‌های جدید منتشرشده از Wear OS 3، تغییرات جزئی را نسبت به نسخه‌های قدیمی نشان می‌دهند. طبیعتاً این تغییرات ظاهری، همانطور که در اسکرین شات Google Assistant دیده می‌شود، این رابط کاربری را به اندروید 12 و طراحی Material You نزدیک‌تر می‌کند.

در این تصاویر یک گام‌شمار جالب نیز وجود دارد که نماد جدید آن، به ادغام با Fitbit اشاره می‌کند. این موضوع در تصاویر بازاریابی Pixel Watch گوگل نیز دیده می‌شود که پس از ماه‌ها افشاگری و شایعات هنوز رسمی نشده است.

اسکرین‌شات‌های لورفته، بازطراحی سیستم‌عامل Wear OS 3 گوگل را نشان می‌دهند

تصویر بعدی، پیام‌ها، آواتار کاربر، نام و آخرین زمان تماس، به علاوه چند مورد از آخرین پیام‌ها را نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید صفحه‌اصلی برنامه پیام‌ها را ببینید که به شما امکان می‌دهد یک چت جدید را همراه با آخرین چت‌های انجام‌شده شروع کنید.

چند اسکرین‌شات دیگر برنامه‌های YouTube Music و Google Pay را نشان می‌دهند. توجه داشته باشید که اسکرین‌شات‌های قبلی (دسامبر) از یک برنامه شبیه‌ساز تهیه شده‌اند و طراحی این رابط کاربری از آن زمان تغییر کرده است. این تصاویر جدید از آخرین نسخه برنامه همراه Wear OS تهیه شده‌اند.

پیکسل واچ گوگل ممکن است اولین دستگاهی باشد که Wear OS 3 را اجرا می‌کند. این ساعت احتمالاً در پایان ماه می (خرداد) در کنار گوشی Pixel 6a عرضه خواهد شد.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *