پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

عرضه محدود نسخه آزمایشی بازی Elden Ring در اوسط نوامبر

عرضه محدود نسخه آزمایشی بازی Elden Ring در اوسط نوامبر

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

فرام‌سافتور (FromSoftware)، اخیرا اعلام کرده است که به دلیل افزایش پیچیدگی‌های ناشی از مکانیزم‌های آزادی‌عمل بازیکن‌ها و رفع برخی باگ‌های مشاهده‌شده، تاریخ عرضه بازی Elden Ring را چند هفته به عقب خواهد انداخت. اکنون نیز، توسعه‌دهنده بازی اعلام کرده است که نسخه آزمایشی بازی، قرار است در ماه نوامبر (آبان) سال جاری به‌ صورت محدود در دسترس قرار گیرد.

چندی پیش بنا به اعلام فرام‌سافتور، مشخص شد که تاریخ انتشار بازی Elden Ring با حدود یک ماه تاخیر مواجه خواهد شد. اما برای علاقه‌مندان به تجربه جدیدترین بازی استودیو فرام‌سافتور، یعنی بازی Elden Ring در سبک جهان‌باز و اکشن آر‌پی‌چی، فرصتی پیش آمده تا زودتر از موعد اعلام‌شده، امکان تجربه این بازی جالب را داشته باشند. بندای نامکو (ناشر بازی Elden Ring) در وبسایت خود امکان ثبت‌نام برای تست نسخه آزمایشی این بازی را به‌ شکلی محدود و در بازه‌های زمانی خاصی فراهم کرده است.

بندای نامکو گفته است که این عرضه آزمایشی با هدف ارتقای کیفیت محصول انجام می‌شود و داوطلبان باید تا حداکثر اول نوامبر (10 آبان) اقدام به ثبت‌نام از طریق وبسایت رسمی ناشر کنند. عرضه نسخه آزمایشی بازی نیز در تاریخ 12 نوامبر (21 آبان) آغاز می‌شود و به‌ صورت جلساتی محدود، در طی چند روز پس از آن قابل بازی خواهد بود. این بازه‌های زمانی به‌ شکل زیر هستند:

  • دوره اول: از ساعت 12 شب تا 3 نیمه‌شب در تاریخ 12 نوامبر (21 آبان) (UTC+1:00)
  • دوره دوم: از ساعت 4 صبح تا 7 صبح در تاریخ 13 نوامبر (22 آبان) (UTC+1:00)
  • دوره سوم: از ساعت 8 شب تا 11 شب در تاریخ 13 نوامبر (22 آبان) (UTC+1:00)
  • دوره چهارم: از ساعت 12 نیمه‌شب تا 3 نیمه‌شب در تاریخ 14 نوامبر (23 آبان) (UTC+1:00)
  • دوره پنجم: از ساعت 4 صبح تا 7 صبح در تاریخ 15 نوامبر (24 آبان) (UTC+1:00)
همچنین مطالعه کنید
عرضه پچ نسل جدید بازی Dying Light

هنوز جزئیاتی از اینکه چه‌ مقدار محتوای بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت در دسترس نیست، اما احتمالاً تا چند هفته آتی همه چیز مشخص خواهد شد.

بازی Elden Ring پس از مدت نسبتاً زیادی از تاریخ معرفی خود، قرار است در 25 فوریه (6 اسفند) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس و پی‌سی عرضه شود.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>