جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
با این گوشی های سامسونگ می‌توانید پابجی موبایل را با نرخ 120 فریم بر ثانیه بازی کنید!

با این گوشی های سامسونگ می‌توانید پابجی موبایل را با نرخ 120 فریم بر ثانیه بازی کنید!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

آپدیت موردانتظار نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه سرانجام برای بازی پابجی موبایل (PUBG Mobile) منتشر شد. همزمان با این اتفاق، سامسونگ نیز از لیست گوشی‌هایی که از نرخ فریم جدید این بتل رویال محبوب پشتیبانی می‌کنند پرده برداشت. این آپدیت، ارتقاء قابل‌توجهی نسبت به محدودیت قبلی پابجی موبایل با نرخ ۹۰ فریم بر ثانیه به حساب می‌آید و به بازیکنان تجربه‌ی بصری روان‌تر و جذاب‌تری را ارائه می‌دهد. برای آشنایی با تمامی گوشی‌های سامسونگ که اکنون در پابجی موبایل امکان استفاده از نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارند، با اِروتِک همراه باشید.

این فهرست توسط یکی از مقامات رسمی سامسونگ که بر بهینه‌سازی بازی‌ها نظارت می‌کند، تأیید شده است:

  • سری گلکسی S24 (گوشی‌های گلکسی S24 استاندارد، پلاس و اولترا)
  • سری گلکسی S23 (گوشی‌های گلکسی S23 استاندارد، پلاس و اولترا)
  • گوشی تاشو گلکسی زد فولد 5

برند اینفینیکس نیز اعلام کرده است که گوشی جدید جی تی 20 پرو (GT 20 Pro) در حال حاضر از نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه در بازی پابجی موبایل پشتیبانی می‌کند.

با این گوشی های سامسونگ می‌توانید پابجی موبایل را با نرخ 120 فریم بر ثانیه بازی کنید!

این خبر هیجان‌انگیز با آپدیت v3.2 پابجی موبایل همزمان شده است که نه‌تنها حالت ۱۲۰ فریم بر ثانیه‌ای موردبحث را در دسترس قرار می‌دهد، بلکه محتواهای جدیدی شامل آیتم‌ها، استیج‌ها، مکانیک‌ها و حالت‌های گیم‌پلی بیشتری را به این عنوان بتل رویال اضافه می‌کند.

اما دقیقاً نرخ فریم بالاتر چه تأثیری بر گیم‌پلی پابجی موبایل می‌گذارد؟ این بازی در نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه، حرکات را به‌طور قابل‌توجهی روان‌تر به نمایش درمی‌آورد و گیم‌پلی اکشن‌تر و هیجان‌انگیزتری را به‌ویژه هنگام تقابل‌های نزدیک آخر بازی ارائه می‌دهد.

بهینه‌سازی این تجربه‌ی بهبودیافته از پابجی موبایل برای دستگاه‌های سامسونگ از طریق برنامه‌ی گیم بوستر (Game Booster) و سرویس بهینه‌سازی بازی (GOS) انجام می‌شود. وظیفه‌ی اصلی این برنامه‌‎های پیش‌فرض، تنظیم دقیق عملکرد گوشی شما برای ارائه‌ی تجربه‌ی بدون تأخیر و لگ در بازی‌های موبایلی است.

اگرچه این خبر خوبی برای دارندگان جدیدترین پرچم‌داران گلکسی محسوب می‌شود، اما آیا دستگاه‌های قدیمی سامسونگ نیز در آینده از نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه در پابجی موبایل برخوردار خواهند شد؟ در پاسخ باید گفت که سامسونگ در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعات رسمی و قابل استنادی در این زمینه ارائه نکرده است. بنابراین، حتی اگر این غول فناوری کره‌ای قصد در دسترس قرار دادن این قابلیت برای گوشی‌های قدیمی‌تر خود را داشته باشد، روند بهینه‌سازی و آماده کردن آن ممکن است مدتی طول بکشد. از طرف دیگر، پیش‌بینی می‌شود که سایر کمپانی‌ها نیز به‌زودی این ویژگی جدید را برای دستگاه‌های پرچم‌دار خود معرفی کنند.

منبع: Gizmochina

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *