پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

نسخه نهایی بازی Battlefield 2042، قابلیت‌های جدیدتر و کامل‌تری نسبت به نسخه بتا دارد

نسخه نهایی بازی Battlefield 2042، قابلیت‌های جدیدتر و کامل‌تری نسبت به نسخه بتا دارد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

طبق به‌روزرسانی جدیدی که از سوی الکترونیک‌آرتز (EA) و DICE منتشر شده است، چندین قابلیت جدید که در نسخه بتا Battlefield 2042 وجود نداشته، در نسخه نهایی بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در پستی رسمی از وبلاگ EA که به تازگی منتشر شده، DICE به‌ عنوان توسعه‌دهنده بازی Battlefield 2042، این اطمینان را به گیمرها داده که قابلیت‌های مختلفی که پیش‌تر در نسخه بتا موجود نبود، به نسخه نهایی اضافه خواهند شد. در این پست، DICE تاکید کرده است که نسخه بتا، ورژن قدیمی‌تر این بازی بوده و نسخه نهایی، قطعاً با ویژگی‌های کامل‌تر ارائه خواهد شد.

این ویژگی‌ها شامل سیستم پینگ، Big Map (نقشه بزرگ‌شده بازی) و قابلیت‌های جدید دیگری است که در نسخه نهایی قابل استفاده است که به موجب آن نگرانی هواداران از کمبودهای مشاهده‌شده در نسخه بتا بازی را رفع خواهد کرد.

نسخه نهایی بازی Battlefield 2042، دارای ویژگی‌های جدیدی نسبت به نسخه بتا است

توسعه‌دهنده بازی با اشاره به اینکه قابلیت موسوم به Big Map، در نسخه بتا غیرفعال شده بود، توضیح داد:

“برخی از شما در نسخه‌های قبلی Battlefield این‌گونه اتفاقات را مشاهده کرده‌اید. اکنون ما در نسخه نهایی بازی، این ویژگی را جای داده‌ایم. بر این اساس کاربران قادر خواهند بود تا هر زمان در حین اجرای بازی، به‌ صورت زنده، از طریق فشار دادن تاچ‌پد یا کلید The View در کنسول و کلید M در کامپیوتر، از قابلیت Big Map بازی استفاده کنند. این ویژگی یک شمای کلی از محل مبارزه و همچنین موقعیت هم‌تیمی‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و همچنین مشخص می‌کند که کدام بخش به تصرف کدام طرف مبارزه در آمده است.”

“در نسخه بتا، از عملکرد پینگ آن‌طور که مدنظرمان بود رضایت نداشتیم، اما در نسخه نهایی می‌توان انتظار داشت که در تگ‌گذاری مکان‌ها، تجهیزات و سربازان دشمن با پاسخی سریع‌تر و سرعتی بالاتر مواجه شوید”.

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار نسخه نهایی Battlefield 2042، نگرانی‌ها و هیجانات ناشی از آن نیز به اوج خود رسیده است. تجربیات اولیه از نسخه بتای بازی، بازخوردهای متعددی را به دنبال داشته و از سوی هواداران، با نقد‌هایی مثبت و منفی زیادی مواجه شده است.

همچنین مطالعه کنید
سونی از پروژه لئوناردو رونمایی کرد؛ یک کنترلر ماژولار مخصوص PS5 که برای بازیکنان دارای معلولیت طراحی شده است

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>