جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
بازی Assassin’s Creed Mirage

انتشار ویدیویی جدید از اساسینز کرید میراژ؛ نگاهی به جزئیات ابزارها، ارتقاها و قابلیت‌ها

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

در ویدیوی جدیدی که شرکت یوبی‌سافت برای تبلیغات بازی اساسینز کرید میراژ (Assassin’s Creed Mirage) منتشر کرده است، می‌توانیم جزئیات مواردی نظیر ابزارها، ارتقاها و قابلیت‌های شخصیت اصلی این بازی را ببینیم. از آن‌جایی که بازی اساسینز کرید میراژ اواخر همین هفته عرضه می‌شود، یوبی‌سافت قصد داشته با این ویدیو بازیکنان و علاقه‌مندان سری اساسینز کرید را با هر آنچه که باید درباره‌ی قابلیت‌های مخفی‌کاری موجود در این بازی بدانند، به شکل کامل آشنا سازد.

بسیم، شخصیت اصلی بازی اساسینز کرید میراژ، ماجراجویی‌هایش را با چاقوهای پرتابی آغاز می‌کند اما پس از به قتل رساندن اولین هدف در داستان اصلی بازی، امکان باز کردن ابزارهای جدید برای او فراهم می‌شود.

از ابزارهای جدیدی که بسیم به آن‌ها در طول بازی دسترسی خواهد داشت می‌توان به مواردی نظیر Noise Maker برای پرت کردن حواس دشمنان نزدیک، تله (Trap) به عنوان مواد منفجره‌ی مجاورتی غیرکشنده و بمب‌دودزا (Smoke Bomb) برای فرار از دست دشمنان یا استفاده به عنوان پوششی جهت کشتن اهداف به شکل مخفیانه اشاره کرد. این‌طور که به نظر می‌رسد، بازیکنان در بازی مخفی‌کاری جدید یوبی‌سافت می‌توانند ابزارهای خود را به گونه‌ای ارتقا دهند که مطابق سبک بازیشان باشد. علاوه بر این، امکان باز کردن مهارت‌های جدیدی مانند مسیریاب (Pathfinder) که زاویه‌دید انکیدو یا همان پرنده‌ی بسیم را بهبود می‌دهد یا مهارت Chain Assassination برای کشتن دو هدف به شکل هم‌زمان در بازی مهیا شده است.

اگر این‌ها هم کافی نبود، بسیم به قابلیتی به نام Assassin’s Focus نیز مجهز است که امکان هدف‌گذاری و کشتن دشمنان تا سقف پنج نفر را در اختیار او می‌گذارد. این قابلیت اما نامحدود نیست و پس از هر بار استفاده، باید نوار تمرکز (Focus Bar) را با قتل‌های مخفیانه پر کنید. هرچقدر هم این نوار بیش‌تر پر شده باشد، تعداد افرادی که زنجیره‌وار و پشت سر هم می‌توانید بکشید بالاتر می‌رود. جهت آشنایی با جزئیات بیش‌تر در مورد سیستم مخفی‌کاری اجتماعی بازی، بدنامی (Notoriety) و ترفندهای بسیم، پیشنهاد می‌کنیم به تماشای این ویدیو بپردازید.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ ۱۳ مهر سال جاری (۵ اکتبر سال ۲۰۲۳ میلادی) برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بازخوردها و نقدهای این بازی مخفی‌کاری مورد انتظار استودیوی یوبی‌سافت نیز در تاریخ ۱۲ مهر منتشر می‌شوند.

منبع: GamingBolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *