Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پیش‎‎‎‎‎نمایش پست‌های اینستاگرام، پس از یک دهه دوباره در توییتر فعال شد

پیش‎‎‎‎‎نمایش پست‌های اینستاگرام، پس از یک دهه، دوباره در توییتر فعال شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

چند روز پیش اینستاگرام طی یک توییت اعلام کرد که اکنون می‎‎‎‎‎توان پیش‎‎‎‎‎نمایش پست‌های اینستاگرام را در توییتر مشاهده کرد و از این پس، بعد از وارد کردن هر لینک اینستاگرام در هر توییت، پیش‌نمایش آن‌ها به طور خودکار در توییتر نمایش داده می‌شود.

“آن ها گفتند که این قابلیت هرگز اتفاق نخواهد افتاد… اما پیش‎‎‎‎‎نمایش‌ لینک‌های اینستاگرام در توییتر از امروز منتشر می‌شوند.
اکنون، وقتی لینک اینستاگرام را در توییتر به اشتراک می‌گذارید، پیش‎‎‎‎‎نمایش آن پست ظاهر، می‌شود.”

اکانت اینستاگرام – تاریخ 3 نوامبر 2021

البته به نظر می‌رسد این یک قابلیت برای بهتر به نظر رسیدن این لینک‌ها در توییتر باشد، اما ممکن است تعجب کنید که چرا این ویژگی در ابتدا وجود نداشت، و منظور اکانت رسمی اینستاگرام در توییتر از جمله “آن‌ها گفتند این قابلیت هرگز اتفاق نخواهد افتاد” چیست.

پیش‎‎‎‎‎نمایش پست‌های اینستاگرام، پس از یک دهه دوباره در توییتر فعال شد

در واقع این قابلیت در ابتدا وجود داشته است، البته تا یک دهه پیش که فیسبوک اینستاگرام را خریداری کرد. به دنبال این اقدام، توییتر، اینستاگرام را از استفاده از API‌ خود برای پیدا کردن دوستان توییتری در اینستاگرام، مسدود کرد و سپس اینستاگرام در اقدامی تلافی‌جویانه از قرار دادن پیش‌نمایش پست‌های اینستاگرام در توییت‌ها، هنگامی که کاربران لینک اینستاگرام را به اشتراک می‌گذاشتند، جلوگیری کرد!

اما سوال اصلی اینجاست، این شرکت‌های چند میلیارد دلاری واقعاً آنقدر کوچک هستند که با هم قهر کنند؟ و امروز چه تغییری اتفاق افتاده که این قابلیت فعال شده است؟ خب، به نظر می‌رسد فیسبوک (ببخشید، متا) اخیراً تلاشی را برای بهبود وجهه عمومی‌ خود آغاز کرده است. این کار با تغییر نام شرکت به متا آغاز شد و پس از آن، دیروز اعلام شد که برچسب‌گذاری خودکار نیز بسته خواهد شد. ما فرض می‌کنیم که این نیز، گام دیگری در همین استراتژی است، اگرچه احتمالاً این یک مرحله بسیار کوچکتر است.

به هر حال امیدواریم که خبر پیش‎‎‎‎‎نمایش پست‌های اینستاگرام در توییتر نویدی باشد بر همکاری‌های بیشتر بین این دو پلتفرم.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *