گلکسی A72

گلکسی A72 بروزرسانی امنیتی ژوئن 2021 را دریافت می‌کند

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

جدیدترین گوشی هوشمند میان‌رده سامسونگ، گلکسی A72، بروزرسانی امنیتی جدیدی را دریافت خواهد کرد. این به‌روزرسانی باعث بهبود حریم خصوصی و جنبه‌های امنیتی دستگاه می‌شود. در حال حاضر، به روزرسانی جدید Galaxy A72 در چند کشور در حال اجرا است. ما انتظار داریم که طی چند روز آینده روند گسترده‌تری به خود بگیرد.

گوشی گلکسی A72 (SM-A725F) دریافت این به روزرسانی را در قزاقستان، روسیه و اوکراین آغاز کرده است. این نرم‌افزار جدید که دارای نسخه سیستم عامل A725FXXU2AUF3 است، شامل وصله امنیتی ژوئن 2021 است. به گفته غول سازنده گوشی کره جنوبی، وصله امنیتی جدید شامل رفع 47 آسیب‌پذیری موجود در پایگاه کد اندروید استوک و رفع 19 آسیب‌پذیری موجود در نرم افزار خود سامسونگ است.

اگر در هر یک از کشورهای ذکر شده کاربر گلکسی A72 هستید، می‌توانید منتظر رسیدن به‌روزرسانی OTA باشید. همچنین با رفتن به بخش تنظیمات و سپس بروزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی بارگیری و نصب، به صورت دستی برای به روزرسانی گوشی اقدام کنید.
گلکسی A72 در مارس 2021 در کنار A52 و A52 5G رونمایی شد. این دستگاه با رابط کاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید 11 وارد بازار شد و در بروزرسانی امنیتی می 2021 برخی ویژگی های جدید از جمله جلوه‌های تماس تصویری را دریافت کرد.

منبع: Sammobile

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>