Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

تویوتا توندرا 2022

انتشار اولین تصاویر 2022 Toyota Tundra Pickup Truck Spill Forth

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

تویوتا تصمیم گرفته است با آتش به جنگ آتش برود! پس از درز تصاویر کدر از تویوتا توندرا 2022 جدید، امروز صبح تویوتا با انتشار تصاویری با کیفیت بسیار بالاتر از کامیون (پیکاپ وانت) سفیدی که پیش روی خود می بینید همراه با یک توییت جالب با عنوان “کسی که لوبیا را زودتر ریخت، باید امروز می‌ریخت” به تصویر لو رفته واکنش نشان داد.

تویوتا توندرا 2022

اولین تصاویری که به نظر می رسد متعلق به تویوتا توندرا 2022 باشد و در فضای مجازی منتشر شده از یک افشاگری مجازی برای فروشندگان به بیرون درز کرده است. سپس شخصی تصاویر لو رفته از توندرا جدید را به گروه فیس بوک TundraCrew ارسال می‌کند و پس از آن از طریق سایت tundras.com در سراسر اینترنت منتشر می‌شوند.

تویوتا توندرا 2022

با توجه به آنچه که از این تصاویر می توان دریافت، تویوتا توندرا 2022 با دماغه تهاجمی نسخه TRD Pro که با چراغ های LED پر شده است، شخصیتی کاملاً ورزشی‌تر به خود گرفته است. این سبک با تصویر تبلیغاتی تیره رنگی که تویوتا ماه گذشته منتشر کرد و قسمت جلویی آن را چراغ‌های روشن نشان می دهد، ترکیب می‌شود.

تویوتا توندرا 2022

اما شگفتی‌های واقعی در عقب آن اتفاق می افتد – با اولین نگاه به عقب تویوتا توندرا 2022 چراغ‌های عقب جالب سه خطی که در این TRD Pro با مجموعه‌ای دیگر از چراغ‌های کهربایی که در بالای درب عقب قرار می‌گیرند خودنمایی می‌کند. در سراسر کامیون (پیکاپ وانت) نیز تعداد زیادی از عناصر پلاستیکی که خودرو را به یک زره پوش شبیه می کند وجود دارد.

تویوتا توندرا 2022

منبع: Motortrend

[foogallery id=”7774″]

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *