Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

گلکسی زد فولد و زد فلیپ 3

شایعات جدید مربوط به گلکسی زد فولد و زد فلیپ 3 ممکن است نوید بخش پرچمداران تاشوی ارزان قیمت باشد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

پیش‌بینی می‌شود جدیدترین نسخه پرچمداران تاشو سامسونگ در آگوست 2021 معرفی شود. گفته می شود گلکسی زد فولد و زد فلیپ 3 برای این رویداد آماده شده‌ و اکنون وارد تولید انبوه شده‌اند. جالب اینجاست که گفته می شود این گوشی‌ها در مقادیر بسیار بالاتری در مقایسه با نمونه‌های قبلی خود تولید خواهند شد.
پیش بینی می شود سامسونگ جانشینان گلکسی زد فلیپ 5جی و فولد 2 را در سال 2021 معرفی کند. انتظار می رود این دستگاه‌ها مانند نمونه‌های قبلی آنها (البته با بروزرسانی مشخصات و طراحی احتمالی) از نوع تاشو و کتابی باشند.

این خبر براساس یک گزارش جدید از فاش‌کننده معروف، جان پروسر، شامل برنامه‌هایی برای تولید آن‌ها در شرکت‌های زیرمجموعه سامسونگ است. جان پروسر ادعا کرده است که این روند نه تنها در حال انجام است بلکه در مقایسه با سال گذشته میزان و حجم آن نیز افزایش‌‌ یافته است .

پروسر در وبلاگ خود FrontPageTech ادعا مدعی شده سامسونگ در نظر دارد که خط تولید روزانه 50 تا 70 هزارتایی را برای گوشی‌های گلگسی زد فلد و فلیپ 3 راه‌اندازی کرده و در مجموع برای هر کدام حدود 3.5 میلیون دستگاه تولید کند. در مقابل، تخمین زده می‌شود که سازندگان قطعات بیش از 2 میلیون واحد از نسل دوم زد فولد و نسل اول فلیپ تولید نکنند.

این افزایش ادعایی تولید برای هر دو جانشین آنها ممکن است منبع جدیدی برای تایید نکات قبلی در مورد کاهش قیمت‌های اولیه در هر دو مدل در سال جاری باشد. از طرف دیگر، ممکن است فقط نشانه این نکته باشد که سامسونگ، صرف نظر از هزینه، نسبت به تقاضای این تلفن‌های فوق‌العاده پیشرفته اطمینان کامل دارد.

منبع: Notebookcheck

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *