جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

سامسونگ سال آینده 52 مدل گوشی جدید عرضه می‎‎‎‎‎‎کند!

سامسونگ سال آینده 52 مدل گوشی جدید عرضه می‎‎‎‎‎‎کند!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

در حال حاضر سامسونگ با گوشی‌های گلکسی زد فلیپ 3 و گلکسی زد فولد 3، رکورد بیشترین گوشی‌های هوشمند تاشو را در بازار دارد! رقم فروش این شرکت تنها در کره جنوبی از 1 میلیون دستگاه فراتر رفته است. طبق گزارش‌ها، هدف‌گذاری سامسونگ، فروش 7 میلیون گوشی از نسل سوم گوشی‌های هوشمند تاشو است. به نظر می‌رسد این کمپانی در سال آینده اهداف بزرگتری را برای گوشی‌های هوشمند تاشوی خود در نظر گرفته است!

سامسونگ در سال آینده 52 مدل گوشی هوشمند عرضه می‎‎‎‎‎‎کند

بر اساس گزارش جدید منتشرشده در TheElec، سامسونگ در سال آینده 52 مدل گوشی جدید به بازار معرفی می‎‎‎‎‎‎کند! هدف سامسونگ، تولید تقریبا 10 میلیون گوشی هوشمند تاشوی گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 در سه ماه سوم و چهارم سال 2022 است. این یعنی، این شرکت قصد دارد، حداقل 10 میلیون گوشی هوشمند تاشوی نسل جدید را در سال آینده به فروش برساند. البته آنگونه که به نظر می‌رسد، سامسونگ همچنان به بهبود گوشی‌های هوشمند تاشوی خود با طراحی‌های بادوام‌تر و قابلیت‌های بهتر ادامه می‌دهد.

بر اساس این گزارش، این کمپانی قصد دارد نزدیک به 38 میلیون گوشی هوشمند سری گلکسی اس 22 را نیز در سال 2022 تولید کند و همچنین احتمالاً به دنبال فروش بیش از 9 میلیون گوشی گلکسی اس 21 اف‌ای است که انتظار می‌رود در ژانویه 2022 به طور رسمی در فهرست آن‎‎‎‎‎‎ها قرار گیرد. تولید سری گلکسی A (گلکسی A13، گلکسی A33 5G و گلکسی A53 5G) سامسونگ نیز احتمالاً در سال آینده به تعداد ۷۸ میلیون دستگاه برسد.

همچنین مطالعه کنید
معرفی نسخه P50 هواوی در تاریخ 7 مرداد

سامسونگ در حال حاضر بزرگترین طرفدار گوشی های هوشمند تاشو است. این شرکت تاکنون سه نسل از این سری گوشی‌ها را در سراسر جهان عرضه کرده است. سامسونگ با معرفی گلکسی زد فلیپ 3 و گلکسی زد فولد 3، اندکی قیمتی این مدل از گوشی‌ها را کاهش داده و همچنین طراحی قدرتمندتر و مشخصات بهتری را نسبت به مدل‌های قبلی خود ارائه داد.

سامسونگ تولید گوشی های تاشو خود را افزایش می دهد!

سامسونگ عقیده دارد که گوشی‌های هوشمند تاشو آینده خوبی دارند، بدین منظور تمام تلاش خود را بکارگرفته است تا صفحه‎‎‎‎‎نمایش‌هایی را تولید کند که برای نسخه‌های بعدی نیز استفاده شوند. در حال حاضر این شرکت حدود 260 هزار دستگاه (صفحه‎‎‎‎‎نمایش تاشو) در ماه تولید می‌کند. با این حال، انتظار می‌رود این تعداد به دنبال تقاضای بیشتر، افزایش یابد. پیش‌بینی می‌‌شود تا ماه می، تولید ماهانه این قطعه تقریباً 600 هزار واحد باشد و همچنین، تا انتهای سال به 1 میلیون قطعه برسد که حدود چهار برابر ظرفیت فعلی است. این مقدار، نه تنها برای ساخت گلکسی فولد بعدی کافی‌ است، بلکه نیاز تمام شرکت‌های دیگری که می‌خواهند گوشی‌های تاشو تولید کنند را تامین می‌کند. اگر این دسته از گوشی‎‎‎‎‎ها واقعاً به موفقیتی که سامسونگ انتظار دارد، دست یابند، پیشرفت‌های تکنولوژیکی که این شرکت اکنون در حال توسعه آنهاست سود زیادی برای آن خواهند داشت.

منبع: Gizchina

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>