جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
از این پس فایروال بنفش Firewalla را با خود به سفر ببرید!

از این پس فایروال بنفش Firewalla را با خود به سفر ببرید!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

امروزه با اضافه کردن دستگاه‌های خانه هوشمند، تبلت‌ها، دوربین‌های امنیتی و سایر دستگاه‌های متصل به Wi-Fi به خانه‌های خود، راه را برای حمله افراد سودجو به خانه خود باز کرده‌ایم. برای جلوگیری از این حمله‌ها و حفظ امنیت دستگاه‌ها و همچنین خانه‌ها، استفاده از فایروال‌های Firewalla که راه‌اندازی آسانی نیز دارند، کار را برای شما راحت‌تر کرده است. اکنون نیز آخرین مدل بنفش‌رنگ آن حتی می‌تواند در سفر با شما همراه باشد!

Firewalla در حال حاضر چندین نسخه از محصولات فایروال خود را با رنگ‌های قرمز، آبی و طلایی ارائه می‌دهد. تفاوت اصلی این رنگ‌ها در سرعت و برخی ویژگی‌های دیگر می‌باشد. برای مثال مدل طلایی این فایروال، توانایی پشتیبانی از سرعت‌های گیگابیتی را دارد. همچنین فایروال طلایی Firewalla دارای ویژگی‌های انحصاری مانند تقسیم‌بندی شبکه و پشتیبانی از Wireguard VPN نیز هست.

فایروال بنفش Firewalla شامل تمام ویژگی‌های مدل طلایی می‌شود اما این‌ بار در بسته‌بندی کوچکتر قرار گرفته است! اما از دیگر نقاط قوت آن می‌توان به پشتیبانی از چندین ویژگی جدید اشاره کرد. بزرگترین تفاوت این دو فایروال در نوع موج رادیویی وای‌فای کوتاه‌بردشان است. البته به این معنا نیست که فایروال بنفش Firewalla جایگزین روتر وای‌فای فعلی شما خواهد شد، بلکه بیشتر برعکس این موضوع می‌باشد.

در واقع این فایروال می‌تواند به صورت بی‌سیم به یک مودم متصل شود و سپس به عنوان یک پل برای دیگر دستگاه‌های شما عمل کند. بنابراین اگر اینترنت محلی شما به هر دلیلی قطع است، می‌توانید نقطه اتصال گوشی هوشمند خود را روشن کنید، آن را به Firewalla متصل کرده و اینترنت محافظت‌شده‌ را در اختیار دیگر دستگاه‌های خود قرار دهید.

اما ویژگی وای‌فای کوتاه‌برد در سفر نیز برایتان مفید و کارآمد است. فایروال بنفش Firewalla را می‌توانید با خود به هرجا که علاقه‌مند بودید ببرید و به بدین ترتیب یک فایروال در حال حرکت خواهید داشت! برای مثال وقتی به هتل رسیدید، فایروال بنفش را به وای‌فای هتل متصل کنید، پس از می‌توانید حداکثر هشت دستگاه دیگر را نیز به Firewalla وصل کنید. اکنون بدون نگرانی از جاسوسی افراد سودجود در شبکه‌های عمومی، از دستگاه‌های خود در برابر این آسیب‌ها محافظت کرده‌اید.

از این پس فایروال بنفش Firewalla را با خود به سفر ببرید!

شما می‌توانید فایروال بنفش Firewalla را از طریق وب‌سایت این شرکت با قیمت 319 دلار سفارش دهید. البته باید توجه داشت که قیمت کامل آن حدود 369 دلار است، بنابراین ممکن است شاهد افزایش قیمت آن در آینده باشیم.

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *