Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پیش‌نمایش تصاویر زنگ هوشمند خانه (Nest) بر روی صفحه قفل گوشی پیکسل گوگل

پیش‌نمایش تصاویر زنگ هوشمند خانه (Nest) بر روی صفحه قفل گوشی پیکسل گوگل

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

زمانی که اندروید 12 در سال 2021 توسط گوگل رونمایی شد، این اَبَر شرکت، مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را در قالب ویجتِ “در یک نگاه” (At a Glance) گوشی هوشمند خود، یعنی پیکسل معرفی کرد. یکی از مورد انتظارترین ویژگی‌های جدید، امکان مشاهده پیش‌نمایش‌های زنگ هوشمند Nest در صفحه قفل گوشی هوشمند پیکسل است. این قابلیت اکنون با برنامه بتای Google (نسخه 13.0.6) برای برخی از کاربران در‌ دسترس قرار گرفته است.

پیش‌نمایش تصاویر زنگ هوشمند خانه (Nest) بر روی صفحه قفل گوشی پیکسل گوگل

طبق گزارش میشال رحمان، گوگل در حال به‌روزرسانی سرورهای خود برای افزودن قابلیت جدید پیش‌نمایش Nest Doorbell، به ویجت At a Glance برخی از کاربران است. به‌این صورت که اگر کسی زنگ هوشمند Nest درب خانه شما را به صدا درآورد یا خود Nest حرکتی را تشخیص دهد، یک کلیپ پیش‌نمایش کوچک روی صفحه قفل گوشی شما ظاهر شده و نیازی به باز کردن برنامه نخواهد بود. البته توجه داشته باشید اگر در صفحه اصلی دستگاه پیکسل خود باشید، بجای پیش‌نمایش، یک اعلان زنگ کوچک بدون کلیپ، برای شما ارسال خواهد شد.

به‌زودی یک به‌روزرسانی بزرگ برای ویجت “در یک نگاه” (At a Glance) ارائه می‌شود. از امروز هشدارهای زنگ هوشمند Nest درب خانه شما، به‌صورت یکپارچه با استفاده از Google App نسخه 13.0.6.29 برای Nick Cipriani شروع به‌کار کرد. همچنین اکنون می‌توانیم تأیید کنیم که هشدارهای زنگِ در و صفحه تنظیمات جدید فعال هستند.

اکانت توییتر Mishaal Rahman (@MishaalRahman) – تاریخ: 7 ژانویه 2022

پیش‌نمایش زنگ هوشمند Nest را بر روی صفحه قفل گوشی هوشمند پیکسل

اگر یکی از کاربران گوشی‌های پیکسل هستید که سیستم‌عامل اندروید 12 با برنامه بتای Google (نسخه 13.0.6) را اجرا می‌کنید، می‌توانید پیش‌نمایش‌های Nest Doorbell را از تنظیمات ویجت At a Glance فعال کنید. برای این کار کافی است فقط قفل گوی پیکسل خود را باز کرده، ویجت At a Glance را در صفحه اصلی قرار دهید و گزینه Doorbell را فعال کنید. به خاطر داشته باشید که این ویژگی هنوز برای همه کاربران بتا در دسترس نیست!

همچنین مطالعه کنید
پروژکتور گیمینگ و قابل حمل بنکیو X300G 4K روانه بازار شد

باید توجه داشت که سایر ویژگی‌های جدید ویجت “در یک نگاه” (At a Glance)، از جمله یادآوری چراغ‌قوه، هم‌اکنون در تنظیمات جدید نشان داده می‌شوند. اما به نظر می‌رسد که هنوز قابل استفاده نیستند.

مجدداً در نظر داسته باشید که این ویژگی هنوز به طور گسترده در دسترس عموم قرار نگرفته است. البته به احتمال زیاد می‌توانید با نصب آخرین نسخه بتای برنامه Google از APK Mirror، آن را روی دستگاه خود اعمال کنید. اما گوگل این ویژگی را فقط برای تعداد کمی از کاربران فعال می‌کند. عرضه گسترده‌تر این قابلیت جذاب، در آینده‌ای نزدیک اتفاق می‌افتد.

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>