تصویر فاش‌شده از ساعت Watch 2 ویوو از طراحی دایره‌ای‌شکل و پشتیبانی از تماس این ساعت حکایت دارد

تصویر فاش‌شده از ساعت Watch 2 ویوو از طراحی دایره‌ای‌شکل و پشتیبانی از تماس این ساعت حکایت دارد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

بر اساس برخی از اطلاعات افشاشده، ظاهراً قرار است جانشینی برای ساعت ویوو، که سپتامبر سال گذشته میلادی معرفی شد، ارائه شود. در حالیکه منتظر اطلاعات بیشتری از سوی ویوو در مورد ساعت هوشمند نسل دوم آن هستیم، یک رندر و مشخصاتی از ساعت هوشمند Watch 2 ویوو منتشر شده است که نشان می‌دهد مدت زیادی تا عرضه‌ی آن باقی نمانده است.

تصویر Watch 2 ویوو حاکی از آن است که این ساعت هوشمند طراحی دایره‌ای‌شکل دارد و بند آن نیز در دو گزینه چرمی و سیلیکونی در دسترس خواهد بود.

در تصویر منتشرشده سه ساعت را می‌توانید مشاهده کنید که ساعت وسط، قابلیت‌های مانیتورینگ ضربان قلب، گام‌شمار و GPS داخلی را در این محصول تایید می‌کند، در حالیکه ساعت سمت راست پشتیبانی از تماس صوتی را نشان می‌دهد که البته خیلی تعجب‌آور نیست چراکه قبل‌تر در شایعه‌ای ادعا شده بود که Watch 2 با قابلیت eSIM عرضه خواهد شد و منبع این شایعه نیز تایید شده بود.

تصویر فاش شده از ساعت ویوو Watch 2 نشان‌دهنده‌ی طراحی دایره ای و پشتیبانی از تماس می‌باشد

همچنین منابع این گزارش ادعا می‌کنند که این ساعت دارای یک باتری با ظرفیت 501 میلی‌آمپر ساعتی خواهد بود که بزرگ‌تر از باتری مدل‌های 42 میلی‌متری (226 میلی‌آمپر ساعتی) و 46 میلی‌متری (478 میلی‌آمپر ساعتی) است و امیدواریم که ظرفیت بهتری ارائه دهد.

هنوز اطلاعات کافی در مورد Watch 2 ویوو منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود در روزهای آینده اخبار بیشتری در مورد آن منتشر شود.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>