بازی Farming Simulator 22 در اولین روز انتشار، در تعداد گیمر از دو بازی Halo و Apex پیشی گرفته است

بازی Farming Simulator 22 در اولین روز انتشار، در تعداد گیمر از دو بازی Halo و Apex پیشی گرفته است

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

بر اساس آن‌چه که یکی از کاربران وب‌سایت ResetEra مشاهده کرده، در روز انتشار بازی Farming Simulator 22 (اول آذر)، بیش از 105 هزار نفر در سرویس Steam به انجام این بازی پرداخته‌اند.

این رقم قابل‌توجه، Farming Simulator 22 را با عبور از بازی‌هایی نظیر PUBG: Battlegrounds، Rust، Halo Infinite و بسیاری از عناوین دیگر، در رتبه “برترین بازی‌ها بر اساس تعداد گیمر در Steam” قرار داده است. البته این بازی هنوز فاصله زیادی برای شکست عنوان‌های Data 2 و CS: GO که به‌ترتیب به بیش از 600.000 و 720.000 گیمر رسیده‌اند، در پیش دارد.

کاربران ResetEra همچنین اشاره کرده‌اند که بالاترین رقم گیمر در بازی Farming Simulator 22 تقریباً به اندازه مجموع سه نسخه قبل این بازی بوده است. پیش‌تر بازی Farming Simulator 19 در بالاترین حد، به رکورد 60 هزار گیمر در سال 2018 رسیده بود.

Farming Simulator 22 در اولین روز انتشار، درتعداد گیمر از دو بازی Halo و Apex پیشی گرفته است

متاسفانه تعداد بالای گیمر‌های این بازی چندان به‌طول نیانجامید. در زمان انتشار این مطلب (5 آذر)، بازی Farming Simulator 22 از لحاظ تعداد گیمر‌های برتر در جایگاه پانزدهم قرار دارد و در بالاترین حد خود، به رقم 96000 گیمر رسیده است. این عنوان اگرچه از جایگاه پنجم تنزل کرده، اما همچنان در رتبه بالاتری نسبت به بازی Battlefield 2042 که به‌عنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال به سقف گیمر 54.000 نفری رسیده، قرار گرفته است.

البته برای سنجش محبوبیت Farming Simulator 22 نیازی به شمارش تعداد گیمرهای آن نیست. این بازی در وب‌سایت Metacritic موفق شده تا امتیاز قابل توجه 81 را به‌دست آورد. وب‌سایت PC Invasion در نقد این بازی بیان کرده که نسخه جدید، به‌دنبال تنوع بخشیدن به نسخه جدید به‌ وسیله تعداد زیادی از ویژگی‌های جدید و حیاتی گیم‌پلی است.

بازی Farming Simulator 22 در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های کامپیوتر، مک، PS4 و PS5، ایکس‌باکس X-S، ایکس‌باکس وان و گوگل Stadia قابل دریافت است.

منبع: Dualshockers

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>