Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

ویژگی Memories در Google Photos، به نمایشگرهای نست هاب گوگل افزوده خواهد شد

ویژگی Memories در Google Photos، به نمایشگرهای نست هاب گوگل افزوده خواهد شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

کاربران گوگل نست هاب، به‌زودی قادر خواهند بود عکس‌های قدیمی خود در Google Photos را به‌صورت روزانه مشاهده کنند. بر اساس پست اخیرا منتشر‌شده در وبلاگ نست هاب گوگل، یک ویژگی جدید در سه ماهه پایانی سال جاری میلادی، به این دستگاه‌ها افزوده خواهد شد که به موجب آن، کاربران می‌توانند از مشاهده عکس‌هایی که قبلاً در حافظه Google Photos ذخیره‌سازی کرده‌اند، بر روی نمایشگرهای نست هاب خود لذت ببرند. تا زمان تحقق این اتفاق، قابلیت Memories تنها بر روی گوشی‌های اندرویدی قابل استفاده خواهد بود.

ویژگی Memories در گوگل فوتوز، به نمایش‌گرهای نست هاب گوگل افزوده خواهد شد

هنگامی‌که این قابلیت فعال شود، کاربران قادر خواهند بود تا عکس‌های خود در Google Photos را از طریق تب مخصوص “Your day”، مشاهده کنند. با این‌ حال، هنوز مشخص نیست که قابلیت Memories بر روی دستگاه‌های نست هاب، با نسخه‌ای که در قسمت بالای عکس‌ها در گوشی‌های برتر اندرویدی ظاهر می‌شود، یکسان است یا خیر. وبلاگ رسمی نست هاب، تنها به این نکته اشاره کرده که “شما می‌توانید لحظاتی از گذشته را در هنگام گذران روز ملاحظه کنید.” (منظور استفاده از تب Your day است).

در کنار ویژگی Memories، گوگل ‌همچنین از بهبود تجربه کاربری با زبان اسپانیایی، در نمایشگرهای هوشمند خود خبر داده است. دستیار هوشمند گوگل (Google Assistant)، حالا قادر است به فرمان‌های بیشتری پاسخ داده و متون را به زبان اسپانیای نمایش دهد. کاربران به‌سادگی می‌توانند با ورود به تنظیمات Assistant در نرم‌افزار Google Home، زبان دستگاه خود را به اسپانیایی تغییر دهند.

همچنین مطالعه کنید
تازه ترین جزئیات از طراحی و عملکرد حلقه هوشمند اپل

ویژگی Memories از سپتامبر 2019، به نرم‌افزار Google Photos افزوده شده است. گوگل اخیرا با به‌روزرسانی‌های جدید در ابتدای امسال، این قابلیت را بیش از پیش برای کاربران، کارآمدتر کرده است.

منبع: Androidcentral

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>