Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

امکان استفاده از یک حساب واتساپ بر روی حداکثر پنج گوشی به طور همزمان

امکان استفاده از یک حساب واتساپ بر روی حداکثر پنج گوشی به طور همزمان

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

پس از معرفی قابلیت مورد انتظار کاربران برای استفاده از یک حساب کاربری یکپارچه در یک گوشی و چندین دستگاه دیگر در سال 2021، امروز واتس اپ دوباره به این تلاش بازگشته است. بر اساس گزارشات، کاربران اکنون می‌توانند از یک حساب واتساپ در حداکثر پنج گوشی استفاده کنند.

هر دستگاه جدید را می توان به همان روشی که واتساپ در مرورگرهای وب، تبلت ها و دسکتاپ پیوند می دهد، متصل کرد. هر گوشی پیوند داده شده به طور مستقل به واتس اپ متصل می شود و تضمین می کند که پیام ها، رسانه ها و تماس های شما رمزگذاری شده باقی می مانند.

امکان استفاده از یک حساب واتساپ بر روی حداکثر پنج گوشی به طور همزمان

علاوه بر این، اگر گوشی اصلی شما “برای مدت طولانی” غیرفعال باشد (شرکت چیز دقیق تری را اعلام نکرده است)، به عنوان یک اقدام احتیاطی امنیتی، به طور خودکار از همه دستگاه های همراه خارج می شوید.

بنابراین اکنون می توانید در نهایت بدون خروج از واتس اپ بین چندین گوشی جابجا شده و از چندین گوشی با یک حساب واتس‌اپ استفاده کنید.

این به‌روز‌رسانی در حال حاضر برای همه کاربران در سراسر جهان آغاز شده است و عرضه آن “در هفته های آینده” به پایان خواهد رسید.

همچنین مطالعه کنید
اپلیکیشن هوش مصنوعی کوپایلوت مایکروسافت در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفت!

علاوه بر این، واتس اپ همچنین (طی همان هفته های آتی) یک “روش در دسترس تر” را برای پیوند دادن به دستگاه های همراه ارائه می دهد. در این روش می‌توانید شماره تلفن خود را در واتس‌اپ وب وارد کرده و سپس یک کد یکبار مصرف دریافت و به جای اسکن کردن یک کد QR، از آن برای فعال کردن پیوند دستگاه در تلفن خود استفاده کنید. این قابلیت در حال حاضر در واتس اپ وب منتشر می شود، اما وعده داده شده است که در “دستگاه های همراه بیشتری در آینده” ارائه خواهد شد.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>