Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

همکاری رسمی شرکت Brembo در ساخت سیستم‌های ترمز بازی Gran Turismo 7

همکاری رسمی شرکت Brembo در ساخت سیستم‌های ترمز بازی Gran Turismo 7

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

استودیو بازی‌سازی Polyphony Digital رسما اعلام کرد که در ساخت سیستم‌های ترمز بازی Gran Turismo 7، با شرکت Brembo همکاری خواهد کرد. بازیکنان از این پس می‌توانند برای ارتقا و شخصی‌سازی ماشین‌ خود در بازی، از ترمز‌های برند Brembo در کنار دیگر قطعات، استفاده کنند.

سری بازی‌های Gran Turismo، همیشه سعی در ارائه واقع‌گرایانه‌ترین تجربه شبیه‌سازی اتوموبیل‌رانی را داشته‌اند. و در رابطه با این امر، استودیو Polyphony Digital، همیشه قراردادهای رسمی همکاری با دیگر شرکت‌ها و حق امتیاز‌های مختلفی را دنبال کرده است. این موضوع برای بازی Gran Turismo 7 نیز صدق می‌کند؛ Polyphony Digital، اکنون نیز تعدادی از قراردادهای همکاری خود را منتشر کرده است که از جمله آنها، می‌توان به همکاری این استودیو با شرکت پورشه و اضافه کردن خودروهای این شرکت به بازی، اشاره کرد.

همچنین زین‌پس شاهد همکاری Polyphony Digital با شرکت ایتالیایی Brembo که در زمینه ساخت سیستم‌های ترمزی بسیار با دقت برای اتوموبیل‌ها و موتورسیکلت‌های حرفه‌ای فعالیت می‌کند، خواهیم بود. بازیکن‌ها در این نسخه از بازی، می‌توانند در بخش ارتقا قطعات خودروی خود، از سیستم‌های ترمز این برند نیز استفاده کنند. از آنجایی که بخشی از این قرارداد همکاری، تبلیغات برند Brembo را شامل می‌شود، ممکن است شاهد خودنمایی تبلیغات این برند در برخی از مسیر‌های بازی، نیز باشیم.

همچنین مطالعه کنید
بخش زامبی بازی Call Of Duty: Vanguard معرفی شد

بازی Gran Turismo 7 در تاریخ 13 اسفند سال جاری برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>