جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
یوبی‌سافت از بازی Ghost Recon Frontline رونمایی کرد

یوبی‌سافت از بازی Ghost Recon Frontline رونمایی کرد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

چند ماه پیش، یوبی‌سافت از نسخه جدید مجموعه بازی‌های Tom Clancy، یعنی Tom Clancy’s XDefiant رونمایی کرد. این بازی از یک گیم‌پلی سریع و نبردهای رو در روی بازیکن‌ها در مقابل یکدیگر بهره می‌برد. بازی، ترکیبی از عناوین مجموعه محبوب تام کلنسی است و شخصیت‌های آن برگرفته از کاراکتر‌های مجموعه‌های Splinter Cell، The Division و برخی کاراکترهای جالب دیگر است. اکنون نیز عنوانی دیگر از مجموعه Tom Clancy رونمایی شده است.

یوبیسافت از بازی رایگان Ghost Recon Frontline رونمایی کرد

بازی Ghost Recon Frontline آخرین ساخته استودیو خوش‌نام فرانسوی، یوبی‌سافت، یک عنوان آنلاین رایگان و تیم‌محور در سبک شوتر اول‌شخص بوده که به‌ تازگی به فهرست پایان‌ناپذیر بازی‌های یوبی‌سافت اضافه شده است. بازی با بهره‌گیری از سیستم کلاس‌بندی پیشرفته‌ی کاراکتر‌ها، تجهیزات نظامی تاکتیکی و متنوع، تجربه‌ای لذت‌بخش را برای مخاطبان خود به ارمغان می‌آورد. کلید پیروزی در بازی، پیش‌دستی و عملکرد هوشمندانه‌تر نسبت به تیم حریف است. افزون بر این، Ghost Recon Frontline یک عنوان شوتر اول‌شخص PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) بوده که بیشتر از ۱۰۰ بازیکن در نقشه بازی، به رقابت با هم خواهند پرداخت.

یوبیسافت بازی Ghost Recon Frontline را رونمایی کرد

با استناد به ایمیل خبری منتشر شده، یوبی‌سافت جزئیات برخی از ویژگی‌های اساسی بازی را اینگونه شرح داده است؛ بازیکنان، هرکدام می‌توانند کلاس‌های مختلفی که نیاز به طی مسیر(های) مشخصی برای بازکردن آنها است، تجربه کنند. هماهنگی با هم‌تیمی‌های خود برای اولویت‌بندی فعالیت‌هایی که می‌توانید در زمان بازی انجام دهید، می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در شکست یا پیروزی شما داشته باشد، چراکه نقشه بازی (جزیره Drakemoor) دارای تعداد فراوانی از نقاط حساس برای کمین و موقعیت برتر نسبت به حریف است. علاوه بر این، محیط متنوع و قابل‌کشف بازی، در کنار تغییرات آب و هوایی پویای آن، حسی زنده و باورپذیر را به میدان‌نبرد بازی می‌دهد.

یوبیسافت از بازی رایگان Ghost Recon Frontline رونمایی کرد

بازی دارای حالت‌های مختلفی بوده که مهمترین آنها حالت Expedition است. در این حالت بیشتر از ۱۰۰ بازیکن در نقشه بازی در قالب گروه‌های سه نفره به رقابت با هم می‌پردازند. شاید تصور کنید که این حالت نیز صرفا کپی‌ دیگر، از نمونه‌های ژانر بتل‌رویال است. اما باید گفت که این‌گونه تصور اشتباه است، زیرا در حالت Expedition هر تیم ملزم به انجام وظایف داده شده به آن‌ها است و خبری از دایره محدود‌کننده نقشه بازی نیست. در هنگام بازی، شما مشغول جاخالی دادن از گلوله‌های حریف و آسیب رساندن به آنها در هنگام انجام ماموریت‌هایشان، خواهید بود. با حفظ برتری خود و انجام ماموریت‌هایتان می‌توانید درخواست خروج از میدان نبرد بازی را در نقطه‌ای مشخص بدهید و با خروج از منطقه نبرد، پیروز شوید.

یوبیسافت از بازی رایگان Ghost Recon Frontline رونمایی کرد

بازی Ghost Recon Frontline یک عنوان لایو سرویس بوده و محتوای جدید آن به صورت فصل‌های جدید طی برنامه‌های زمانی مشخص به بازی اضافه خواهند شد. این بدان معناست که شخصیت‌های جدید، لباس‌ها یا تجهیزات ویژه، حالت‌ها و نقشه‌های جدید در آینده به بازی اضافه خواهند شد. Ghost Recon Frontline از قابلیت کراس‌پلتفرم استفاده می‌کند و برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پی‌سی، استادیا و لونا در دسترس خواهد بود. هنوز تاریخ دقیقی از زمان عرضه عمومی بازی در دسترس نیست، اما احتمالا اطلاعات بیشتری در مورد مکانیزم‌های بازی و چرخه آن تا چند ماه آینده منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تصاویر منتشر‌شده از بازی Ghost Recon Frontline را در ادامه مشاهده کنید.

منبع: Gameinformer

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *