کلیپ‌های جدید از گیم‌پلی بازی Elden Ring منتشر شد؛ وجود دشمنان عجیب در بازی!

کلیپ‌های جدید از گیم‌پلی بازی Elden Ring منتشر شد؛ وجود دشمنان عجیب در بازی!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

زمان زیادی تا عرضه نهایی بازی Elden Ring باقی نمانده و تا این لحظه هیجان پیرامون این عنوان اکشن RPG جهان‌باز استودیو فرام سافتور (FromSoftware) به اوج خود رسیده است. تاکنون بندای نامکو (Bandai Namco)، ناشر بازی، تصاویر زیادی از این عنوان را منتشر کرده، اما جزئیات جدید، از سوی منابع دیگر فاش شده است.

به عنوان مثال، اخیراً یک کاربر یوتیوب تعداد انگشت‌شماری کلیپ گیم‌پلی جدید را آپلود کرده است و قطعه‌های جالبی از بخش Stormveil Castle را به نمایش می‌گذارد.

اولی دشمنی به نام Crucible Knight را نشان می‌دهد که شباهت زیادی به شوالیه‌های سیاه (Dark Souls) دارد. این دشمن علاوه بر حملات سخت و سایز هولناک خود، می‌تواند بال و دم را نیز بیرون بیاورد!

یک کلیپ دیگر عقاب‌های خشمگین بزرگی را نشان می‌دهد که شمشیر به پاهایشان وصل شده و بشکه‌های در حال انفجار را به سمت بازیکن پرتاب می‌کنند!

کلیپ سوم و آخر نشان می‌دهد که بازیکن از هر دو طرف توسط دشمنان وحشتناک چنددست (که شباهت زیادی به تصویر این خبر دارد) مورد هجوم قرار گرفته است!

بازی Elden Ring در تاریخ 25 فوریه (6 اسفند) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و 5، ایکس‌باکس سری X/S، ایکس‌باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>