بازی Hitman 3 - Year 2 در تاریخ 20 ژانویه 2022 (30 دی) منتشر خواهد شد

بازی Hitman 3 – Year 2 در تاریخ 20 ژانویه 2022 (30 دی) منتشر خواهد شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

در کنار نقشه‌ها و داستان‌های جدید، مودهای جدیدی مانند هدف‌‌ گریزان (Elusive Target Arcade) به جدیدترین سری بازی Hitman 3 به‌ نام Year 2 اضافه شده است. همچنین یک به‌روزرسانی بزرگ نیز در بهار 2022 برای این عنوان منتشر خواهد شد.

کمپانی بازی‌ساز IO Interactive از برنامه‌های خود تا یک‌ سال پس از انتشار Hitman 3 که از 20 ژانویه 2022 (30 دی) آغاز خواهد شد، خبر داد. عنوان جدید هیتمن به‌ نام Year 2 از نقشه‌ها، داستان‌ها و مودهای جدید در کنار سایر ویژگی‌های قبلی، در طول 12 ماه برخوردار خواهد بود. قابلیت رهگیری پرتو (Ray tracing) نیز برای استفاده در نسخه کامپیوتر تایید شده، این در حالی‌ است که فناوری واقعیت افزوده (VR) نیز قبل از انتشار Year 2 به این پلتفرم افزوده خواهد شد.

بازی Hitman 3 - Year 2 در تاریخ 20 ژانویه 2022 (30 دی) منتشر خواهد شد

برخی از مودهای جدید که طرفداران این سری می‌توانند انتظارش را داشته باشند، شامل بازی هدف گریزان می‌باشد. این ویژگی به‌عنوان یک چالش جدید برای تغییری در فرمول ایجاد شده مود بازی مورد علاقه گیمرها تبلیغ شده است. محتوای اضافه شده به مود نیز حالتی دائمی خواهد داشت. همچنین انتظار می‌رود تا جزئیات بیشتری از این بازی در ابتدای ماه ژانویه 2022 (دی) منتشر شود و یک به‌روزرسانی بزرگ در بهار 2022 نیز برای آن برنامه ریزی شده است.

بازی Hitman 3 - Year 2 در تاریخ 20 ژانویه 2022 (30 دی) منتشر خواهد شد

بسیاری از طرفداران این سری برای دیدن پایان‌بندی Year 2 لحظه‌شماری می‌کنند. هیتمن 3 همچنین محصولی به‌ نام Seven Deadly Sins را به‌عنوان یک مجموعه قابل گسترش هفت قسمتی با لباس‌ها و چالش‌های جدید را که در اولین سال عرضه خود با فصل‌های مختلفی همراه شده را نیز ارائه خواهد کرد. اینکه آیا IO Interactive همان رویکرد قبل را در پیش گرفته یا خیر، به‌زودی مشخص خواهد شد. سازنده بازی همچنین تایید کرده که 50 میلیون نفر تا اینجا مجموعه سه‌گانه Word of Assassination را بازی کرده‌اند که به‌همراه سری هیتمن 3، موفق‌ترین عناوین این کمپانی محسوب می‌شوند.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>