اسناد طراحی بازی مولتی‌ورسوس کمپانی برادران وارنر فاش شد!

اسناد طراحی بازی مولتی‌ورسوس کمپانی برادران وارنر فاش شد!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

به‌تازگی یک سری اسناد طراحی شامل کاراکترها، مراحل و حتی مکانیسم‌های مبارزه بازی مولتی‌ورسوس (Multiversus) ساخته کمپانی برادران وارنر، فاش شده است! اولین بار در این ماه، برخی از منابع مدعی بودند که کمپانی وارنر در حال ساخت یک بازی مبارزه‌ای جدید با شخصیت‌هایی از IP‌های مختلف خود است.

این بازی مبارزه‌ای پلتفرم کراس‌اوور جدید با نام Multiversus کمپانی برادران وارنر، سوژه چندین درز اطلاعات در دنیای بازی شده است. برخی از شایعات ادعا کرده‌اند که این بازی، دارای سبکی شبیه به Nintendo’s Smash Bros است و ظاهراً دارای تعدادی شخصیت است که همگی از کمپانی WB هستند. در ادامه به بررسی دقیق‌تر این اسناد می‌پردازیم.

اسناد طراحی بازی مولتی ورسوس کمپانی برادران وارنر، از جمله شخصیت ها و مراحل، فاش شده است!

جدیدترین مستنداتی که برای اولین بار در ResetEra منتشر شد، نشان می‌دهند که این بازی از سیستم «knock-back percentage» به سبک اسمش بروز استفاده می‌کند؛ مثل جیک دِ داگ (Jake the Dog) از ادونچر تایم (Adventure Time).

اسناد طراحی بازی مولتی ورسوس کمپانی برادران وارنر، از جمله شخصیت ها و مراحل، فاش شده است!

صفحه بعدی گیم‌پلی، یک مبارزه 4 نفره (2vs2) را نشان می‌دهد که شامل کاراکترهای واندر وومن، گندالف از ارباب حلقه‌ها، و یک رنگ جایگزین برای جیک د داگ است و شخصیت چهارم که قابل شناسایی نبود، شایعه شده است که یک شخصیت اصلی و منحصر به فرد برای بازی است.

طبق اطلاعات فاش‌شده، در فهرست کاراکترهای این بازی، شخصیت‌های متفاوتی وجود دارند که از میان آن‌ها می‌توان به گارنت (Garnet) از استیون یونیورس (Steven Universe) و آریا (Arya) از بازی تاج و تخت (Games of Thrones) اشاره کرد.

همچنین شایان ذکر است که تصاویر موجود در این اسناد طراحی که فاش شده‌اند با افشاهای قبلی مطابقت داشته و فهرستی شامل سوپرمن (Superman)، بتمن (Batman)، هارلی کوئین (Harley Quinn)، ریک سانچز (Rick Sanchez) و استیون یونیورس (Steven Universe) را نشان می‌دهند.

اسناد طراحی بازی مولتی ورسوس کمپانی برادران وارنر، از جمله شخصیت ها و مراحل، فاش شده است!

یک روزنامه‌نگار به نام جف گراب در روز چهارشنبه هفته گذشته و از طریق یک ویدیو مدعی شده که که شنیده است مولتی‌ورسوس، احتمالاً یک عنوان رایگان برای بازی با شخصیت‌های آینده WB از جمله لبرون جیمز (LeBron James) است.

برادران وارنر قبلاً نیز IP‌های خود را در موارد متعددی با هم ترکیب کرده است. بازی ویدیویی لگو دیمنشنز (Lego Dimensions) شخصیت‌های متعددی از محصولات تولیدی خود از جمله فیلم لگو، بتمن، ارباب حلقه‌ها، هری پاتر، اسکوبی دو، گرملینز، گونی‌ها و بیتل جویس را ترکیب کرده بود.

فیلم Space Jam: A New Legacy نیز حول محور ایده سرورورس بود، در دنیایی که درون سرورهای استودیو برادران وارنر وجود داشت و همه جهان‌ها و شخصیت‌های آن را در بر می‌گرفت. در طول فیلم، دنیاهایی از چندین دارایی دیگر وارنر از جمله آستین پاورز، ماتریکس، کازابلانکا، مکس دیوانه و دنیای دی‌سی دیده می‌شد.

با توجه به اسناد طراحی ای که از بازی مولتی‌ورسوس فاش شده است، امیدواریم این بازی همان‌گونه که به نظر می‌رسد جذاب و منحصر به فرد باشد. هرچند همین حالا نیز بسیاری از طرفداران برادران وارنر و دی‌سی مشتاقانه منتظر انتشار این عنوان هیجان‌انگیز هستند!

منبع: VGC

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>