جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
گروهی از سارقان توانستند با استفاده از کنسول دستی "Game Boy"، پنج میتسوبیشی اوتلندر را سرقت کنند!

گروهی از سارقان توانستند با استفاده از کنسول دستی “Game Boy”، پنج میتسوبیشی اوتلندر را سرقت کنند!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

گروهی از سارقان خودروی یورکشایر، موفق شده‌اند با استفاده از گجت بازی Game Boy، پنج میتسوبیشی اوتلندر را سرقت کنند. پلیس یورکشایر غربی می‌گوید این دستگاه 20000 پوند ارزش دارد و می‌تواند در عرض چند ثانیه خودروهای مجهز به سیستم کی‌لس (Keyless) را باز کرده و روشن کند.

گروهی سارقان توانستند با استفاده از کنسول دستی "Game Boy"، پنج میتسوبیشی اوتلندر را سرقت کنند!

پلیس این کنسول دستی “Game Boy” را در تاریخ 20 ژوئیه، در بازرسی از خودروی شخصی سه نفر از سارقان که به آنها مشکوک شده بود پیدا کرده است. دلیل مشکوک شدن پلیس به این Game Boy، این بود که سارقان، کنسول را در بخشی از خودرو به شکلی عجیب مخفی کرده بودند! پس این ماجرا پلیس به سراغ تلفن‌های این سارقان رفت و با دیدن یکی از ویدیوها متوجه نحوه کار این دستگاه شد.

البته پلیس عنوان کرد این “Game Boy” فقط بر روی خودروهای کی‌لس کار می‌کند و به دلیل پیچیدگی آن، تنها برای باز کردن یک مدل خودرو برنامه‌ریزی شده است. به همین دلیل این باند، فقط میتسوبیشی اوتلندر را سرقت کرده‌اند.

گروهی سارقان توانستند با استفاده از کنسول دستی "Game Boy"، پنج میتسوبیشی اوتلندر را سرقت کنند!

اما هنوز مشخص نیست این Game Boy عجیب از کجا آمده است. چراکه می‌توان این کنسول را به‌راحتی از هر فروشگاه اینترنتی خریداری کرد. پلیس در حال پیگیری این موضوع است تا متوجه شود که آیا این گروه کوچک، خودشان ایده منحصر‌به‌فردی برای برنامه‌ریزی این دستگاه داشته‌اند یا کسی در حال فروش رمزهای این خودروها در قالب کنسول‌های Game Boys است.

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *