پخش زنده فوتبال شفیلد یونایتد و تاتنهام - چهارشنبه 10 اسفند 1401

پخش زنده فوتبال شفیلد یونایتد و تاتنهام – چهارشنبه 10 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم‌های شفیلد یونایتد و تاتنهام در سری مسابقات لیگ برتر انگلیس امروز چهارشنبه 10 اسفند 1401 ساعت 23:30 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این مسابقه به‌صورت زنده می‌توانید از لینک زیر استفاده نمائید.

لینک پخش زنده فوتبال شفیلد یونایتد و تاتنهام – چهارشنبه 10 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

لیگ برتر (به انگلیسی: Premier League) که در خارج از انگلستان با نام لیگ برتر فوتبال انگلستان (به انگلیسی: English Premier League) شناخته می‌شود، بالاترین سطح فوتبال باشگاهی در لیگ‌های فوتبال انگلیس است که با حضور ۲۰ تیم هر ساله برگزار می‌شود و با استفاده از سیستم صعود و سقوط به لیگ فوتبال پیوند می‌خورد و معتبرترین و جذاب‌ترین لیگ‌ جهان به‌شمار می‌آید.

لیگ برتر در واقع یک شرکت سهامی است که تیم‌های حاضر در آن سهامداران آن هستند. هر فصل از رقابت‌ها در ماه اوت آغاز می‌شود و بعد از انجام ۳۸ بازی (به صورت رفت و برگشت) در ماه مه به پایان می‌رسد. بیشتر بازی‌های این رقابت‌ها در روزهای شنبه و یک‌شنبه برگزار می‌شود.

این لیگ در ۲۰ فوریه ۱۹۹۲ و با نام لیگ برتر اتحادیه فوتبال (به انگلیسی: FA Premier League) به دنبال تصمیم باشگاه‌ها مبنی بر جدایی از لیگ دسته اول فوتبال انگلستان (بنیان‌گذاری در ۱۸۸۸) برای کسب حق پخش تلویزیونی بیشتر بنیان گذاشته شد. در فصل ۱۴–۲۰۱۳، اسکای بریتانیا و گروه بی‌تی برای پخش به ترتیب ۱۱۶ و ۳۸ بازی قراردادی به ارزش ۱ میلیارد پوند منعقد کردند. این لیگ سالیانه در مجموع برای پخش بازی‌ها به صورت داخلی و بین‌المللی ۲٫۲ میلیارد پوند درآمد دارد. در فصل ۱۵–۲۰۱۴ مجموع تیم‌ها سهمی معادل ۱٬۶۰۰ میلیون پوند داشتند که این رقم در فصل ۱۷–۲۰۱۶ به ۲٬۴۰۰ میلیون پوند رسید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس: چلسی - فولام - جمعه 14 بهمن 1401
پخش زنده شفیلد یونایتد و تاتنهام / پخش زنده شفیلد یونایتد تاتنهام / پخش زنده شفیلد یونایتد و تاتنهام چهارشنبه 10 اسفند / پخش مستقیم شفیلد یونایتد و تاتنهام چهارشنبه 10 اسفند / پخش زنده بازی شفیلد یونایتد و تاتنهام چهارشنبه 10 اسفند / پخش مستقیم بازی شفیلد یونایتد و تاتنهام چهارشنبه 10 اسفند / پخش زنده بازی شفیلد یونایتد و تاتنهام 10 اسفند 1401 / پخش زنده لیگ برتر انگلیس چهارشنبه 10 اسفند 1401 / پخش مستقیم لیگ برتر انگلیس چهارشنبه 10 اسفند 1401 / پخش زنده لیگ انگلیس امروز / پخش زنده لیگ انگلیس چهارشنبه 10 اسفند / پخش زنده فوتبال انگلیس چهارشنبه 10 اسفند / پخش زنده بازی شفیلد یونایتد و تاتنهام امروز / پخش زنده لیگ برتر انگلیس امشب

لیگ برتر با پخش شدن در بیش از ۲۱۲ کشور جهان و در ۶۴۳ میلیون خانه با بینندگانی که حداکثر به تعداد ۴٫۷ میلیارد نفر می‌رسند، پربیننده‌ترین لیگ ورزشی در دنیاست. در فصل ۱۵–۲۰۱۴، هر بازی در لیگ برتر به صورت میانگین ۳۶٬۰۰۰ تماشاگر داشت که پس از بوندسلیگا با ۴۳٬۵۰۰ نفر، پرتماشاگرترین لیگ حرفه‌ای در دنیا بود. در بیشتر بازی‌های لیگ برتر، استادیوم‌ها به صورت تقریباً کامل پر می‌شوند. لیگ برتر در جدول ضریب یوفا که بر پایهٔ عملکرد باشگاه‌ها در رقابت‌های اروپایی در پنج سال گذشته تنظیم می‌شود، در جایگاه اول قرار دارد.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>