پخش زنده اسنوکر قهرمانی جهان شش توپ قرمز - سه شنبه 16 اسفند 1401

پخش زنده اسنوکر قهرمانی جهان شش توپ قرمز – سه شنبه 16 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان شش توپ قرمز 2023 امروز سه شنبه 16 اسفند 1401 ساعت 07:30 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت ها به‌صورت زنده می‌توانید از لینک های زیر استفاده نمائید.

لینک پخش زنده اسنوکر قهرمانی جهان شش توپ قرمز – سه شنبه 16 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

این رقابت ها به میزبانی شهر پاتوم تانی بانگکوک در کشور تایلند برگزار می شود. 32 بازیکن در این رویداد شرکت می کنند، از جمله حسین وفایی اسنوکر باز ایرانی. این رقابت ها در 8 گروه 4 نفره به انجام می رسد که وفایی در گروه سوم حضور دارد. آخرین دوره این مسابقات مربوط به سال 2019 است، که در دیدار فینال استفن مگوایر توانست 8 بر 6 جان هیگینز را شکست دهد و قهرمان شود.

تاریخچه اسنوکر

اسنوکر در اصل زیر مجموعه بیلیارد به شمار می‌رود و روی میزی با ماکت سبز و دارای 6 حفره بازی می‌شود. برای این بازی نیاز به چوب مخصوص و 21 توپ که (شامل 15 توپ قرمز و 6 توپ رنگی) است. در ادامه به تاریخچه این رشته می‌پردازیم.

اسنوکر آزاد ولز
پخش زنده اسنوکر شش توپ قرمز جهان / پخش رنده اسنوکر شش توپ قرمز / پخش مستقیم اسنوکر شش توپ قرمز قهرمانی جهان / پخش مستقیم اسنوکر شش توپ قرمز / پخش آنلاین اسنوکر شش توپ قرمز قهرمانی جهان / اسنوکر شش توپ قرمز جهان امروز / اسنوکر شش توپ قرمز جهان سهشنبه 16 اسفند / اسنوکر شش توپ قرمز امروز / پخش زنده بیلیارد شش توپ قرمز سه شنبه 16 اسفند / پخش زنده شش توپ قرمز امروز / پخش مستقیم شش توپ قرمز امروز / پخش زنده اسنوکر شش توپ قرمز سه شنبه 16 اسفند 1401 / پخش آنلاین اسنوکر شش توپ قرمز قهرمانی جهان / بازی اسنوکر شش توپ قرمز قهرمانی جهان / رقابت اسنوکر شش توپ قرمز جهان / مسابقه اسنوکر شش توپ قرمز جهان / اسنوکر شش توپ قرمز جهان سه شنبه 16 اسفند 1401

تاریخچه اسنوکر برمی‌گردد به اواسط قرن نوزدهم. این بازی در ابتدا توسط ارتش بریتانیا بازی می‌شد و سپس رفته‌رفته در تمام مناطق این کشور همه گیر شد. در سال 1875 اسنوکر شکلی جدی به خود گرفت. در این سال قوانینی ابتدایی برای این بازی درنظر گرفته شد که آن را از سایر بازی‌های بیلیارد متفاوت و مجزا کرد. در اوایل قرن بیستم این بازی در تمام بریتانیا شناخته و به یک بازی برای مردان جنتلمن و شیک‌پوش این کشور تبدیل شد.

قوانین استاندارد اسنوکر در سال 1919 توسط انجمن و باشگاه بیلیارد تصویب شد اما در سال 1968 بود که این رشته به شکل حرفه‌ای درآمد و با تاسیس اتحادیه بیلیارد و اسنوکر حرفه‌ای، عصر جدیدی برای این رشته آغاز به کار کرد.

منبع: اروتک

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>