Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پخش زنده بسکتبال استرالیا - قزاقستان - یکشنبه 7 اسفند 1401

پخش زنده بسکتبال استرالیا – قزاقستان – یکشنبه 7 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم های ملی بسکتبال استرالیا و قزاقستان در سری مسابقات بسکتبال انتخابی جام جهانی روز یکشنبه 7 اسفند 1401 ساعت 07:30 برگزار می شود. برای مشاهده این رقابت به صورت زنده می توانید از لینک ارائه شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده بسکتبال استرالیا – قزاقستان – یکشنبه 7 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

بسکتبال آسیا در جام جهانی ۲۰۲۳ با ۸ سهمیه شرکت می‌کند. جام جهانی ۲۰۲۳ به میزبانی مشترک ژاپن، اندونزی و فیلیپین برگزار می‌شود و بسکتبال آسیا با ۸ سهمیه، حضور تیم‌های مدعی از جمله ایران را در این پیکارها آسان‌تر می‌کند. تیم ملی بسکتبال نخستین بار به عنوان قهرمان آسیا در رقابت‌های جهانی ۲۴ تیمی در سال ۲۰۱۰ ترکیه حضور یافت. در آن سال سه تیم به همراه کارت اهدایی به لبنان ۴ تیم از آسیا مسابقات جهانی را برگزار کردند.

در سال ۲۰۱۴، حضور در جام جهانی با سه تیم آسیایی از جمله ایران برای تیم ملی کشورمان تکرار شد.

پخش زنده استرالیا و قزاقستان / پخش زنده استرالیا و قزاقستان / پخش مستقیم استرالیا و قزاقستان / پخش مستقیم استرالیا و قزاقستان / پخش زنده استرالیا و قزاقستان امروز / پخش زنده استرالیا و قزاقستان 7 اسفند 1401 / پخش زنده بسکتبال استرالیا و قزاقستان / پخش مستقیم بسکتبال استرالیا و قزاقستان / پخش زنده بسکتبال استرالیا و قزاقستان 7 اسفند / پخش زنده بسکتبال استرالیا و قزاقستان یکشنبه 7 اسفند 1401 / ساعت بسکتبال استرالیا و قزاقستان / ساعت بازی استرالیا و قزاقستان امروز / پخش زنده بسکتبال انتخابی جام جهانی امروز / پخش مستقیم بسکتبال انتخابی جام جهانی / پخش زنده بسکتبال انتخابی جام جهانی 7 اسفند 140

در سال ۲۰۱۹ با اضافه شدن تیم‌های جام جهانی به ۳۲ تیم، سهمیه آسیا ۸ تیم شد که ایران برای سومین بار پی در پی مسافر جام جهانی شد. تفاوت عمده این دوره به نسبت ادوار قبلی حضور استرالیا و نیوزلند در پنجره‌های انتخابی بود. با وجود این کسب ۸ سهمیه آسیا به نسبت دوره‌های پیش از آن مسیر راحت‌تری را پیش روی تیم‌هایی مثل ایران ترسیم می‌کند.

همچنین مطالعه کنید
پخش زنده بسکتبال NBA: فیلادلفیا - دنور - شنبه 8 بهمن 1401

در پنجره‌های جام جهانی قبلی به عنوان تیم پنجم از آسیا صعود کردیم و در پنجره‌های ۲۰۲۳ با وجود مسیر نامطمئن با دو باخت اما در فرمت بازی‌ها فرصت جبران وجود دارد. طبیعی است در طول ۶ پنجره فراز و نشیب‌هایی داشته باشیم اما ۸ سهمیه بسکتبال آسیا، تسهیل‌کننده چهارمین حضور ایران در جام جهانی بسکتبال است.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>