جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

تام هالند احتمالا در سه فیلم دیگر از سری مرد عنکبوتی حضور خواهد داشت

تام هالند احتمالاً در سه فیلم دیگر از سری مرد عنکبوتی حضور خواهد داشت

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

در حالیکه تنها چند هفته تا اکران جدیدترین سری از مجموعه‌ مرد عنکبوتی تحت عنوان Spider-Man: No Way Home باقی مانده است، امی پاسکال، تهیه‌کننده استودیو سونی پیکچزر، فاش کرده است که دنباله این سری با تام هالند ادامه خواهد داشت.

پاسکال در مصاحبه جدید خود با وب‌سایت Fandango گفته است که No Way Home، آخرین فیلم از مجموعه مرد عنکبوتی نخواهد بود و همکاری سونی پیکچزر و مارول برای ساخت سری‌های بعدی همچنان ادامه دارد. او همچنین تاییده کرده است که فیلم بعدی هالند، اولین سری از یک سه‌گانه جدید خواهد بود. وی افزود:

این نه آخرین همکاری ما با استودیو مارول و نه آخرین فیلم مرد عنکبوتی است. ما در حال آماده‌سازی جهت ساخت سری بعدی مرد عنکبوتی با همکاری تام هالند و مارول هستیم. ما این پروژه جدید را به‌ عنوان یک سه‌گانه در نظر گرفته‌ایم، بنابراین همکاری ما برای ساخت سه فیلم دیگر از این مجموعه همچنان ادامه دارد.

تام هالند احتمالا در سه فیلم دیگر از سری مرد عنکبوتی حضور خواهد داشت

همان‌طور که از گفته‌های پاسکال مشخص است، تام هالند را حداقل برای یک فیلم دیگر در لباس مرد عنکبوتی خواهیم دید. او همچنین می‌تواند در دو فیلم دیگر نیز حضور داشته باشد، اما با توجه به‌ اینکه پاسکال به‌ طور مشخص در مورد حضور قطعی هالند در هر سه فیلم توضیحی نداده، بنابراین هنوز این فرضیه قطعیت ندارد. این احتمال نیز وجود دارد که مرد عنکبوتی هالند پس از حضور در اولین قسمت از سه‌گانه جدید، عنوان خود را به‌ فردی مانند مورالس واگذار کند. البته همچنان ممکن است در هر سه فیلم سه‌گانه جدید مرد عنکبوتی باقی بماند.

اخبار منتشرشده جدید سونی درباره سه‌گانه جدید مرد عنکبوتی هیجان‌انگیز است، خصوصاً به‌ این خاطر که حضور تام هالند در حداقل یک فیلم دیگر قطعی به نظر می‌رسد. بر اساس تریلرها و تصاویری که تاکنون از No Way Home منتشر شده، برخی معتقدند که کار هالند در این فیلم با مرگ مرد عنکبوتی به‌ پایان خواهد رسید که البته طبق گفته‌های پاسکال، این اتفاق بعید است که رخ دهد.

تام هالند احتمالا در سه فیلم دیگر از سری مرد عنکبوتی حضور خواهد داشت

گفتنی است سری جدید مرد عنکبوتی به‌ نام No Way Home در تاریخ 17 دسامبر (27 آذر) اکران خواهد شد.

منبع: Gameinformer

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *