Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

بازی 13Sentinels: Aegis Rim به پلتفرم سوییچ Nintendo می‌آید

بازی 13Sentinels: Aegis Rim به پلتفرم سوییچ Nintendo می‌آید

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

بازی 13Sentinels: Aegis Rim که در مضمون علمی-تخیلی و ماجراجویی، توسط استودیو Vanillaware (تولید‌کننده بازی‌هایی نظیر Odin Sphere و Dragon’s Crown) ساخته شده است، در تاریخ 12 آپریل (23 فروردین) برای پلتفرم Switch (سوییچ) Nintendo در دسترس قرار خواهد گرفت. این عنوان در حال حاضر تنها بر روی کنسول PS4 و از تاریخ مارس 2020 (فروردین 1400) قابل دریافت بوده است.

بازی 13Sentinels: Aegis Rim به پلتفرم سوییچ Nintendo می‌آید

این بازی ماجراجویی، یک داستان بصری از نوع پیمایش جانبی را با استراتژی زمان واقعی ترکیب می‌کند. بازیکنان، 13 دانش‌آموز دبیرستانی معمولی را کنترل کرده که ربات‌های مکانیکی غول پیکری به‌ نام Sentinels را هدایت می‌کنند. بنابراین آنها چندان معمولی نیستند. داستان در درجه اول حول محور توقف تهاجم است، اما این داستان علمی تخیلی در انواع و اقسام جهات جانبی، شاخ و برگ داستانی پیدا می‌کند که بسیاری از آنها را از روایت‌هایی مانند جنگ دنیاها و ترمیناتور الهام گرفته است. در حالی‌که از ماشین خود برای دفاع از جهان در نبردهای RTS استفاده می‌کنید، 13 نگهبان دبیرستانی در حال هدایت این در هم تنیدگی هستند. هر نوجوان داستان خاص خود را دارد و شما می‌توانید بین این داستان‌ها عقب و جلو کنید تا کل این ماجرای دلخراش را کشف کنید.

بازی 13Sentinels: Aegis Rim در بررسی وب‌سایت Gameinformer امتیاز 8 از 10 را به خود اختصاص داده است. جو جوبا، سردبیر سابق این وب‌‌سایت، این بازی را به‌عنوان تجربه‌ای جذاب و جاه‌طلبانه توصیف کرده که یک درام دبیرستانی و ربات‌هایی بزرگ را در مجموعه‌ای دیدنی ترکیب کرده است.

همچنین مطالعه کنید
مشخصات مورد نیاز برای اجرای نسخه PC (کامپیوتر) بازی God of War منتشر شد

منبع: Gameinformer

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>