جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

واتساپ به زودی فیلم‌های 8K گلکسی S20 و S21 شما را بدون از افت کیفیت ارسال می‌کند

واتساپ به زودی فیلم‌های 8K گلکسی S20 و S21 شما را بدون افت کیفیت ارسال می‌کند

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

مدتهاست که کاربران واتساپ عملکرد آزار دهنده این برنامه پیام‌رسان را که باعث فشرده سازی و کاهش کیفیت فیلم‌ها می شود، ابراز ناراحتی می‌کنند. به طور خاص کاربران گلکسی S20 و S21 هنوز هیچ روش قابل اعتمادی برای ارسال فیلم‌های زیبای 8K خود به کاربران گوشی‌های غیر سامسونگ ندارند. با توجه به اینکه عکس‌ها و فیلم‌های با وضوح بالا می‌توانند فضای زیادی را اشغال کنند، این کار منطقی به نظر می‌رسد. اما احتمالاً با نسخه بعدی واتساپ می‌توانید ویدئوهای خود را بدون افت کیفیت ارسال کنید

کیفیت ویدئو واتساپ در آستانه بهبود است

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید‌، جدیدترین نسخه بتا واتساپ برای اندروید، به شما اجازه می‌دهد کیفیت فیلم‌ها را شخصی سازی کنید. حالت “Auto” واتساپ به شما اجازه می‌دهد تا مشخص کنید کدام فیلم باید و کدام فیلم نباید فشرده شود. حالت “Best quality” بدون در نظر گرفتن وضوح، فیلم شما را همانطور که هست یا با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌دهد. حالت “Data saver” نیز همه فیلم‌های شما را فشرده می‌کند. در حال حاضر، این ویژگی فقط به فیلم‌ها محدود می‌شود ، اما دلیلی نمی‌بینیم که در نسخه بعدی برای عکس‌ها نیز اعمال نشود.

واتساپ به زودی فیلم‌های 8K گلکسی S20 و S21 شما را بدون از افت کیفیت ارسال می‌کند

طبق اعلام رسمی سامسونگ، گلکسی S20 برای هر دقیقه از فیلم 8K ضبط شده، حدود 600 مگابایت از حافظه دستگاه را مصرف می‌کند. علاوه بر این، به دلیل محدودیت در سیستم فایل‌های اندروید ، اندازه پرونده‌ها نمی تواند از 4 گیگابایت بگذرد. بنابراین، شما می‌توانید چندین فایل را بسته به سرعت اینترنت، بارگذاری کنید. بعلاوه ، یک فیلم 8K کاملاً متفاوت از فیلم‌های ضبط شده با کیفیت 4K در اکثر دستگاه‌های تلفن همراه است. همچنین، مصرف داده بسیار زیاد برای یک ویدئو، برای اکثر کاربران آزاردهنده است. اگر چه احتمال ارسال فیلم 8K از طریق واتساپ هیجان انگیز است، اما مشخص نیست که چند نفر در واقع از آن استفاده می‌کنند!

منبع: Sammobile

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *