افشای تصویری از تبلت 2 در 1 جدید ROG Flow Z13 ایسوس

افشای تصویری از تبلت 2 در 1 جدید ROG Flow Z13 ایسوس

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

ایوان بلاس، افشاگر معروف توییتری، در صفحه خود، تصویری از تبلت 2 در 1 جدید ROG Flow Z13 ایسوس که دارای یک صفحه کلید جداشونده است را به اشتراک گذاشت. در حالیکه این افشاگر توییتری، مشخصات این دستگاه را فاش نکرده، اما با توجه به انتظارات بازار از این تبلت، می‌توان چند مورد از مشخصات آن را استنباط کرد.

به‌نظر می‌رسد Flow Z13 به درگاه کارت حافظه SD و پورت USB Type-A مجهز باشد، دو ویژگی که مدل “سرفیس پرو 8” فاقد آن‌ها است. یک کلید در گوشه سمت راست بالایی تبلت وجود دارد که بر اساس طرح آن، احتمالاً کلید پاور به همراه سنسور اثر انگشت باشد. با این‌ حال، افزودن پورت Type-A در این دستگاه باعث شده تا ضخامت تبلت افزایش یابد. این احتمال وجود دارد که ایسوس در قسمت دیگر تبلت نیز یک پورت USB از نوع Type-C و همچنین پورت مخصوصی جهت شارژ را قرار داده باشد، چراکه هیچ روش شارژی در سمت راست دستگاه وجود ندارد.

از دید تئوری، در تبلت Flow Z13 باید جایی برای تعبیه درگاه اتصال HDMI وجود داشته باشد، اما جهت اطمینان بیشتر، بهتر است تا افشاها و تصاویر بیش‌تر این تبلت منتظر بمانید. بدون شک، یکی از اهداف اصلی ایسوس از طراحی سری ROG Flow Z13، رقابت با سرفیس پرو 8 است. طبق تصویر فاش‌شده، می‌توان حدس زد که این تبلت به نمایشگری حدوداً 13 اینچی با نسبت تصویر 3:2 مجهز شده که در واقع مشابه با سرفیس پرو است. احتمالا مانند مدل ROG Flow X13 نیز که مجهز به اتصال خارجی پردازنده گرافیکی بود، در سری ROG Flow Z13 نیز، شاهد افزودن این ویژگی منحصر به‌فرد توسط ایسوس باشیم.

ایسوس امروز از محصولات جدید خود طی رویداد “wow the world”، رونمایی خواهد کرد. از این‌ رو، به احتمال فراوان تنها کمتر از چند ساعت با معرفی ROG Flow Z13 فاصله داریم. رویداد ایسوس در ساعت 18:30 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

منبع: Notebookcheck

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>