مایکروسافت امکان حذف ساعت ویندوز 11 را فراهم کرد!

مایکروسافت امکان حذف ساعت ویندوز 11 را فراهم کرد!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

آیا شما نیز به ساعت موجود در ویندوز 11 علاقه‌ای ندارید؟ جای نگرانی نیست، زیرا مایکروسافت در آپدیت جدید ویندوز 11 با بیلد 22533 که در کانال Dev منتشر کرده، به شما این امکان را می‌دهد که در صورت تمایل این ساعت را حذف کنید.

در یادداشت منتشرشده توسط مایکروسافت برای این بیلد، به قابلیت حذف ساعت ویندوز 11 با این مضنون که: «اکنون می‌توان برنامه ساعت را در صورت تمایل حذف کنید»‌ اشاره شده است. بنابراین کسانی که علاقه‌ای به این ساعت ندارند، با این فرض که عضو کانال Windows Insider Dev هستند، اکنون می‌توانند با حذف آن، دیگر این ساعت ناپسند را مشاهده نکنند.

مایکروسافت بنا به دلایلی قابلیت حذف ساعت ویندوز 11 را اعلام کرد!

در بیلد منتشرشده، به غیر از قابلیت حذف ساعت ویندوز 11، ویژگی های دیگری از جمله تغییر در صدا، روشنایی، حریم خصوصی دوربین، روشن و خاموش کردن دوربین و آیکون‌های حالت هواپیما با طراحی بهتر که با ظاهر و ویندوز 11 مطابقت دارند، افزوده شده است. اگر آیکون هر یک از این ویژگی‌های جدید را انتخاب کنید با طراحی جدید آن‌ها موجه خواهید شد.

مایکروسافت بنا به دلایلی قابلیت حذف ساعت ویندوز 11 را اعلام کرد!

برنامه Your Phone نیز به‌روزرسانی شرکت مایروسافت را دریافت کرده است. به گفته مدیران ارشد مایکروسافت، این به‌روزرسانی شامل یک پنجره تماس در حال پیشرفت با آیکون‌های جدید، فونت‌ها و دیگر تغییرات رابط کاربری خواهد بود که با طراحی بهبودیافته ویندوز 11 هماهنگ است.

مایکروسافت بنا به دلایلی قابلیت حذف ساعت ویندوز 11 را اعلام کرد!

اصلاحات و ترفندهای زیاد دیگری نیز در رابطه با ویندوز 11 وجود دارد که می‌توانید در پست وبلاگی که به‌روزرسانی‌ها را منتشر می‌کند مطالعه کنید. از آنجایی‌که که طبق روال همیشه به‌روزرسانی‌های غیرپایدار جدید از طریق کانال Dev منتشر می‌شوند، زمان انتشار نسخه پایدار بیلد جدید ویندوز 11 مشخص نیست. البته باید در نظر داشت که ویژگی‌های جدید باید آزمایش‌ها و تست‌های زیادی را پشت سر بگذارند تا قابلیت انتشار را داشته باشند. با این توصیفات، به احتمال زیاد سال آینده شاهد انتشار این بیلد بروزرسانی ویندوز 11 خواهیم بود.

منبع: Howtogeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>