انتشار رابط کاربری One UI 4 مبتنی بر اندروید 12 برای سری گلکسی S21 سامسونگ

انتشار رابط کاربری One UI 4 مبتنی بر اندروید 12 برای سری گلکسی S21 سامسونگ

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on print

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on print

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on print

سرانجام بعد از مدت‌ها انتظار، سامسونگ اعلام کرد که رابط کاربری One UI 4 و اندروید 12 را برای گوشی‌های گلکسی S21، گلکسی S21 پلاس و گلکسی S21 اولترا عرضه خواهد کرد!

این خبر پس از یک دوره دو ماهه از انتشار نسخه بتای رابط کاربری One UI 4 برای سری گلکسی S21 منتشر شد. بسیاری از تغییراتی که سامسونگ اکنون ارائه داده است، از شهریور در برنامه بتا در دسترس بوده‌اند. اما مثل همیشه، نسخه‎‎‎‎‎‎های کامل در مقایسه با نسخه‎‎‎‎‎‎های بتا، بسیار زیباتر و بدون اشکال‌تر هستند و این یعنی این به‌روزرسانی منتشرشده، قطعاً بهتر از نسخه بتا و نسخه‎‎‎‎‎‎های قبلی است.

در پوسته One UI 4، سامسونگ گزینه‌های سفارشی‎‎‎‎‎‎سازی جدیدی را برای سری گلکسی S21 قرار داده است. در نسخه‎‎‎‎‎ جدید، پالت‌های رنگی جدیدی وجود خواهند داشت که ظاهر صفحه اصلی، آیکون‎‎‎‎‎های برنامه، اعلان‌ها و والپیپر صفحه اصلی شما را تغییر می‌دهند. در این به‎‎‎‎‎روزرسانی، سامسونگ همچنین ویجت‌های «reimagined» را ارائه می‌دهد که به کاربران امکان اعمال سفارشی‌سازی های بیشتری را فراهم کرده است.

عرضه سیستم‎‎‎‎‎‎‎عامل های One UI 4 و اندروید 12 برای سری گلکسی S21 سامسونگ

ویژگی‌های جدید ایموجی‎‎‎‎‎‎‎‎ها، گیف‌ها و استیکرها به برنامه صفحه کلید سامسونگ اضافه شده‎‎‎‎‎‎‎اند. جزئیات زیادی در بیانیه مطبوعاتی ارائه نشده، اما سامسونگ ویدیویی از ویژگی جدید Expressive Emoji را منتشر کرده است. بر اساس این ویدیو، می‎‎‎‎‎‎‎توانید دو ایموجی را در صفحه کلید انتخاب کرده و آن‎‎‎‎‎ها را به عنوان یک گیف از طریق برنامه‎‎‎‎‎‎های پیام‎‎‎‎‎رسان ارسال کنید.

مطالعه کنید
افشای مشخصات گوشی پرچمدار iQOO 10 Pro با رویت در فهرست TENAA

رابط کاربری One UI بسیار بیشتر از آنچه در این پست بررسی معرفی شد، جای بحث دارد. در ادامه نسخه اصلی سیستم‎‎‎‎‎‎‎عامل اندروید 12 جدید در این سری گوشی‌های سامسونگ بررسی شده است. در این سیستم‌عامل، سری گلکسی S21 سامسونگ، ویژگی‌های حریم خصوصی و امنیتی جدیدی را دریافت کرده است. داشبورد بخش جدید حریم خصوصی اندروید 12 در گوشی‌های گلکسی S21 وجود خواهد داشت که همه کنترل‌های امنیتی و حریم خصوصی را در یک مکان قرار می‎‎‎‎‎‎‎دهد. همچنین زمانی که برنامه‌ای سعی می‎‎‎‎‎‌‎‎کند به دوربین یا میکروفون شما دسترسی پیدا کند، اعلان‌هایی دریافت خواهید کرد. حتی می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎توانید از منوی تنظیمات، دسترسی میکروفون و دوربین را به طور کلی خاموش کنید.

برای ارتقاء نسخه اندروید فعلی به نسخه جدید در هر یک از گوشی های سری گلکسی S21، به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار مراجعه کرده و در صورت وجود به‌روزرسانی اندروید 12 برای گوشی شما، روی “Download and install” یا “Download now” ضربه بزنید تا به‌روزرسانی آغاز شود.

سامسونگ اعلام کرده است که رابط کاربری One UI 4 و اندروید 12 به‌زودی برای گوشی‎‎‎‎‎‎های گلکسی S، نوت، گلکسی A، گوشی‎‎‎‎‎‎های تاشو و تبلت‌ها نیز در دسترس خواهند بود. قابل ذکر است که گوشی‎‎‎‎‎‎های گلکسی نوت 20، زد فلیپ 3 و زد فولد 3، هم‌اکنون می‎‎‎‎‎توانند نسخه بتای One UI 4 را دریافت کنند.

منبع: Androidauthority

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب >>