Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

ریلمی 3 پرو، نسخه نهایی رابط کاربری realme UI 2.0 مبتنی بر اندروید 11 را دریافت خواهد کرد

ریلمی 3 پرو، نسخه نهایی رابط کاربری realme UI 2.0 مبتنی بر اندروید 11 را دریافت خواهد کرد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اگرچه اخیراً ریلمی، از رابط کاربری جدید خود با نام realme UI 3.0 که بر پایه اندروید 12 توسعه داده شده، رونمایی کرده بود، اما در نهایت اعلام کرد که رابط کاربری realme UI 2.0 مبتنی بر اندروید 11 را برای دستگاه‌های واجد شرایط خود، آماده عرضه کرده است. در این میان، جدیدترین گوشی هوشمندی که به‌روزرسانی اندروید سال گذشته را دریافت می‌کند، گوشی سابقاً محبوب ریلمی 3 پرو است.

ریلمی 3 پرو، به‌روزسانی نسخه نهایی اندروید 11 برپایه realme UI 2.0 را دریافت کرد

ریلمی 3 پرو سال گذشته در زمان عرضه، به‌ عنوان یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های زمان خود مطرح شده بود. این محصول بر خلاف بزرگ‌ترین رقیب خود، یعنی ردمی نوت 7 پرو، واجد شرایط برای دریافت دو به‌روزرسانی اندروید 11 بوده است و سرانجام دومین به‌روزرسانی این دستگاه که شامل ارتقا به رابط کاربری realme UI 2.0 مبتنی بر اندروید 11 است را دریافت خواهد کرد.

بر اساس اطلاعیه رسمی پایگاه ریلمی، به‌روزرسانی جدید ریلمی 3 پرو با نسخه فریمور RMX1851EX_11.F.05 منتشر می‌‌شود که برای دریافت آن لازم است تا فریمور نسخه RMX1851EX_11.F.0.4، روی گوشی نصب شده باشد.

این دستگاه در ماه جولای به نسخه اولیه رابط کاربری (بتا) realme UI 2.0 دسترسی پیدا کرده بود. بر این اساس، سه‌ماه طول کشیده تا ریلمی به‌روزرسانی نسخه نهایی را منتشر کند.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، اندروید 11 آخرین به‌روزرسانی بزرگ ریلمی 3 پرو خواهد بود. این دستگاه در ابتدا با رابط کاربری ColorOS 6.x مبتنی بر اندروید 9، عرضه شده بود و پس از آن نیز به رابط کاربری realme UI مبتنی بر اندروید 10 کوچ کرده بود.

گفتنی‌ است این مدل، هم‌چنان تا مدتی به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت خواهد کرد.

منبع: Gizmochina

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *