جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
دستگاه‌های قدیمی گلکسی، از 27 سپتامبر به خدمات گوگل دسترسی نخواهند داشت

دستگاه‌های قدیمی گلکسی، از 27 سپتامبر به خدمات گوگل دسترسی نخواهند داشت

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اگر هنوز از یک دستگاه گلکسی که دارای اندروید 2.3.7 (گینگربرید) یا نسخه سیستم عامل قدیمی‌تر است استفاده می‌کنید، بزودی دسترسی به خدمات گوگل را از دست خواهید داد. این غول جستجوگر اینترنتی اعلام کرده است که از 27 سپتامبر 2021 (5 مهر 1400) به شما اجازه نمی‌دهد با چنین دستگاه‌هایی وارد حساب گوگل خود شوید.

اندروید 2.3.7 ده سال پیش منتشر شد و هم اکنون بر روی دستگاه‌هایی مانند گلکسی S، گلکسی 3، گلکسی اپیک 4G، گلکسی تب و… فعال است. البته هنوز می‌توانید از طریق مرورگر وب به برخی از خدمات گوگل در چنین دستگاه‌هایی دسترسی داشته باشید، اما این تجربه به احتمال زیاد رضایت بخش نخواهد بود.

گوگل در انجمن رسمی خود گفته است: “به عنوان بخشی از تلاش‌های مستمر ما برای حفظ امنیت کاربران، گوگل، دیگر از 27 سپتامبر 2021 اجازه ورود به سیستم را در دستگاه هایی که از اندروید 2.3.7 یا پایین‌تر استفاده می‌کنند، نخواهد داد. اگر پس از 27 سپتامبر به سیستم خود وارد شوید، هنگام استفاده از محصولات و خدمات گوگل مانند یوتیوب، جیمیل و گوگل مپ، ممکن است خطاهای نام کاربری یا رمز عبور دریافت کنید. “

از آنجایی که سامسونگ، میلیون‌ها دستگاه گلکسی با سیستم عامل اندروید را قبل از سال 2012 فروخته بود، احتمالاً تعداد کمی از کاربران وجود دارند که هنوز از دستگاه‌هایی استفاده می‌کنند که تحت تأثیر جدیدترین اقدام گوگل قرار خواهند گرفت. این شرکت، بروز رسانی نرم‌افزار در چنین دستگاه‌هایی (در صورت امکان)، انتقال به دستگاهی که نرم‌افزار جدیدتری دارد یا استفاده از مرورگر وب برای دسترسی به خدمات گوگل را توصیه می‌کند.

منبع: Sammobile

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *