سرفیس Duo 2 مایکروسافت زیر تیغ آزمایش مقاومت؛ آیا جان سالم به‌در خواهد برد؟!

سرفیس Duo 2 مایکروسافت زیر تیغ آزمایش مقاومت؛ آیا جان سالم به‌در خواهد برد؟!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

مایکروسافت اجازه نداده تا تجربه ناموفق و فروش پایین گوشی سرفیس Duo، مانع از عرضه نسخه جدید آن، یعنی سرفیس Duo 2 شود. اگرچه در این مدل شاهد چند ارتقای قابل توجه نسبت به نسل قبل هستیم، اما بعید است این سری نیز به محبوبیت چندانی دست یابد!

مایکروسافت در ساختار صفحه‌نمایش دوگانه این تبلت، نوعی طرح تاشو را به شکلی جدیدتر از آنچه می‌پنداشتیم ارائه کرده است. در واقع هیچ‌یک از این نمایشگرها به‌طور کامل تاشو نیستند. این دستگاه صرفاً از دو صفحه‌نمایش برخوردار است که به‌وسیله یک لولا و البته حاشیه‌های آن از یک‌دیگر جدا شده‌اند. اما سوال مهم اینجاست که این گوشی تحت آزمایش‌های شکنجه‌وار و سخت، چگونه عمل خواهد کرد؟!

این سوالی است که یک یوتیوبر مشهور، JerryRigEverything، در یک ویدئوی جدید از طریق آزمایش‌های معروف خود، پاسخ داده است. می‌توانید نسخه کامل این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید:

در صورتی‌که ویدئوی آزمایش را مشاهده نکرده‌اید، خلاصه آن را برای شما شرح می‌دهیم. از آن‌جایی که این دو نمایشگر انعطاف‌پذیر نیستند، هر دو از فناوری گوریلا گلاس استفاده می‌کنند، بنابراین تست خط و خش صفحه‌نمایش همان‌گونه که مورد انتظار بود، در مقیاس سختی سطح 6 و در شیارهای عمیق‌تر، تا سطح 7 مقاومت دارد. فریم اطراف سرفیس Duo 2 و حسگر اثرانگشت از جنس پلاستیک هستند، این بدان معنا است که اگر خط و خشی جدی بر بدنه این حسگر وارد شود، عملکرد و دقت آن تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش خواهد یافت.

هر دو نمایشگر این تبلت می‌توانند تا مدت زیادی بدون ایجاد اثر، در مجاورت شعله مستقیم قرار بگیرند. و اما در تست معروف خم شدن، این گوشی موفق شد نجات پیدا کند! با این حال واضح است که قسمت روبروی لولا کاملاً مستعد خم شدن است و این چندان امیدوارکننده نیست.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>